Fundambu i Mikulić zgłoszeni do rozgrywek

27 sierpnia 2020, 13:25 | Autor:

Nazwiska dwóch nowych piłkarzy pojawiły się dziś rano w kadrze Widzewa w systemie Extranet Polskiego Związku Piłki Nożnej. To Merveille Fundambu oraz Petar Mikulić, którzy dzięki temu będą mogli zagrać w pierwszej ligowej kolejce.

Dostępność obu zawodników na mecz z Radomiakiem Radom stała pod znakiem zapytania – w przypadku tego pierwszego trzeba było załatwić wszelkie formalności pobytowe, z kolei w przypadku Mikulicia czekać na niezbędne dokumenty z chorwackiej federacji. Wszystko udało się jednak dopiąć w terminie i obaj zawodnicy zostali uprawnieni do gry.

W kadrze Widzewa znajduje się obecnie dwudziestu pięciu piłkarzy, spośród których trener Enkeleid Dobi wybierze meczową dwudziestkę. Niewykluczone, że do soboty ta lista jeszcze się powiększy – nowy kontrakt ma podpisać Daniel Mąka, a blisko trafienia na al. PiłsudskiegoMiłosz Mleczko i Patryk Stępiński.

Kadra Widzewa w systemie Extranet:

Bramkarz
Wojciech Pawłowski, Konrad Reszka

Obrońcy
Filip Becht, Łukasz Kosakiewicz, Petar Mikulić, Krystian Nowak, Marcel Pięczek, Sebastian Rudol, Daniel Tanżyna

Pomocnicy
Michael Ameyaw, Merveille Fundambu, Marcel Gąsior, Konrad Gutowski, Dominik Kun, Mateusz Michalski, Mateusz Możdżeń, Patryk Mucha, Henrik Ojamaa, Bartłomiej Poczobut, Robert Prochownik, Damian Skrzeczkowski

Napastnicy
Karol Czubak, Przemysław Kita, Jakub Kmita, Marcin Robak

Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
33
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x