Ponad 35 tysięcy dla Nikoli zebrane! Akcja trwa dalej!

27 sierpnia 2020, 17:00 | Autor:

Na początku lipca ruszyła zorganizowana przez Marcina Rybaka z grupy StaroMiejska Emigracja i Przyjaciele akcja #POMOCDLANIKOLI, w ramach której zbierane są środki na wsparcie dla córki fanki Widzewa, Nikoli. W tydzień osiągnięto pierwszy zakładany cel, a po kilkunastu kolejnych dniach następny i aktualnie na liczniku jest już ponad 35 tysięcy złotych!

Początkowo założono zgromadzenie 19 100 złotych, które miały zostać przeznaczone na rehabilitację i leczenie Nikoli, w tym na zakup nowego łóżka rehabilitacyjnego oraz specjalistycznego wózka, pomocnego w transporcie dziewczynki. Wymagana kwota została zebrana w siedem dni, co tylko po raz kolejny udowodniło, jak olbrzymi potencjał drzemie w kibicach łódzkiego Widzewa oraz zaprzyjaźnionych klubów!

W związku z dużym odzewem na akcję, zakładaną kwotę zwiększono do 31 910 złotych, ale… i ten cel bardzo szybko osiągnięto, co pozwoli mamie Nikoli, Iwonie Czerniawskiej, na zakup podnośnika sufitowego, o którym do tej pory – z racji na wysoką cenę – nawet nie marzyła. Aktualnie na liczniku znajduje się ponad 35 tysięcy złotych, jednak akcja wcale się nie kończy, bo potrzeby wciąż są bardzo duże! Dlatego też cały czas zachęcamy do wpłat, a także brania udziału w opisywanych na naszych łamach licytacjach, organizowanych przez Marcina Rybaka na jego Facebooku.

Do tej pory Marcin przeprowadził ich już kilkanaście, a na każdej z nich do zdobycia były bardzo ciekawe gadżety związane z łódzkim Widzewem. Cała uzyskana w ten sposób kwota została wpłacona na Zrzutka.pl na pomoc dla Nikoli. Wszystkie gadżety zostały zgromadzone przez Marcina Rybaka z grupy StaroMiejska Emigracja i Przyjaciele, przy pomocy wielu ludzi o wielkim sercu, za co im z tego miejsca serdecznie dziękujemy! Kolejne licytacje rozpoczną się już wkrótce!

Przypomnijmy, że pomocy wymaga 12-letnia Nikola, której mama Iwona Czerniawska, jest naszą koleżanką z trybun. Dziewczynka urodziła się jako wcześniak i cierpi na padaczkę lekooporną. Niezbędna jest jej rehabilitacja oraz sprzęt medyczny, których koszt znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny. Dzięki naszemu wsparciu zarówno Nikola, jak i jej mama będą jednak mogły funkcjonować w dużo bardziej komfortowych warunkach!

Pieniądze dla Nikoli wpłacać można TUTAJ lub przy wykorzystaniu poniższego baneru.

You’ll never walk alone!!!