Dwie nowe twarze na dzisiejszym treningu

27 sierpnia 2020, 12:21 | Autor:

Kolejny trening przed sobotnim meczem z Radomiakiem Radom odbyli dziś piłkarze łódzkiego Widzewa. Wśród ćwiczących w ośrodku przy ul. Małachowskiego zawodników znalazły się dwie nowe twarze! To Adam Borkowski oraz Dawid Owczarek.

Ten pierwszy (na zdjęciu z prawej) występuje w drugiej drużynie Zagłębia Lubin, w barwach której w poprzednim sezonie rozegrał siedemnaście meczów w III lidze. 20-letni Borkowski jest nominalnym prawym obrońcą, a o jego nazwisku jako pierwszy poinformował na Twitterze Bartłomiej Derdzikowski z „Wyborczej”.

Owczarek (z lewej) to z kolei przedstawiciel rezerw Widzewa, który przed rozpoczęciem rundy jesiennej trafił do „dwójki” z juniorów młodszych. W pierwszych meczach sezonu 15-latek pokazał się z bardzo dobrej strony, dzięki czemu został zaproszony również na trening pierwszego zespołu. Gra na pozycji lewego obrońcy.

W dzisiejszych zajęciach wzięło udział aż dwudziestu ośmiu piłkarzy. Wciąż indywidualnie trenował Przemysław Kita, do którego dołączył nieobecny w ostatnim czasie Damian Skrzeczkowski. W pierwszej części treningu wokół boiska biegał też Henrik Ojamaa, ale nie wiemy, czy to jakiś poważniejszy uraz, czy zwykłe przeciążenie. Coraz bliżej powrotu do pełni zdrowia jest za to Marcel Pięczek.

Czwartkowy trening był dla podopiecznych trenera Dobiego przedostatnim przed inauguracyjnym spotkaniem z Radomiakiem Radom. Czerwono-biało-czerwoni będą ćwiczyć jeszcze jutro przed południem, a w sobotę rano wyruszą na mecz do Pruszkowa. Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godzinie 12:40.

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x