Guzdek na celowniku Anglików?

14 stycznia 2022, 20:46 | Autor:

Ciekawe informacje przekazał nam dziś wieczorem portal „Weszło”! Według opublikowanego przed momentem artykułu, na celowniku angielskiego klubu znalazł się jeden z zawodników Widzewa Łódź! To Bartosz Guzdek, którego ma obserwować Sheffield United.

To nic dziwnego, że napastnik wzbudził zainteresowanie innych zespołów, bo zaliczył świetną rundę jesienną, w trakcie której siedem razy trafił do siatki. Według „Weszło”, młody snajper jest obserwowany jest przez trzynastą drużynę Championship (drugi poziom rozgrywkowy). Jej wysłannicy mieli pojawiać się przy al. Piłsudskiego już w ostatnich miesiącach, a teraz mogą ponowić swą wizytę, by jeszcze raz sprawdzić umiejętności sondowanego piłkarza.

Na razie oczywiście trudno przesądzać, czy Guzdek przeniesie się do Anglii, a jeżeli tak – to za ile (jego kontrakt obowiązuje jeszcze przez półtora roku). Cieszyć może natomiast fakt, że nawet postawa zawodnika pierwszoligowego klubu wzbudziła zainteresowanie uznanej marki spoza granic Polski, zwłaszcza słysząc o kwotach płaconych za graczy Ekstraklasy.

Subskrybuj
Powiadom o
44 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
44
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x