Informacje o biletach w rundzie wiosennej

11 marca 2013, 15:58 | Autor:

Od piątku, 8 marca, trwa sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie z Zagłębiem Lubin. Kibice mogą już także nabywać wejściówki na pozostałe mecze T-Mobile Ekstraklasy, w których gospodarzem jest Widzew. Oto garść informacji na temat możliwości zakupu:

1

 

Bilety na mecze Widzewa w Łodzi nabywać można zarówno w internecie, pod adresem https://ks-widzew.pl/zakup/ oraz w stacjonarnym punkcie – Oficjalnym Sklepie Widzewa, który mieści się przy al. Piłsudskiego 126/138. Godziny otwarcia sklepu, to: pon-pt 12:00-19:00 oraz soboty 10:00-16:00. Takim samym sposobem można cały czas nabywać również karnety na rundę wiosenną.

Nowością jest podział meczów aż na trzy kategorie: zwykłe, topowe oraz hitowe, co ma swoje przełożenie na cenę wejściówki. Spotkaniem z gatunku top określono pojedynek z Jagiellonią Białystok, natomiast hitem ma być starcie Widzewa z warszawską Legią. Pozostałe spotkania zaliczono do puli normalnych.

Ceny biletów na wiosenne mecze Widzewa w Łodzi:

Mecze zwykłe:

1

Mecz topowy:

2

Mecz hitowy:

3

W rundzie wiosennej sezonu 2012/2013 na kibiców czekają zniżki przy zakupie biletów. Atrakcyjne rabaty uzyskają kobiety oraz młodzież do 14 roku życia – 65% ulgi. Na jeszcze większą zniżkę załapią się seniorzy, powyżej 64 lat – 81% ulgi. Ponadto tradycyjnie już wpływ na wysokość ceny biletu będzie mieć termin jego zakupu. Wejściówka nabyta co najmniej 7 dni przed meczem kosztować będzie 30% mniej, a zakupiona w terminie do 7 dni przed meczem – 20%. Ceny w dniu rozgrywania zawodów nie są objęte zniżką.
Oprócz ww. ulg obowiązywać będzie także nowa promocja klubu o nazwie „Weź dzieciaka za piątaka”. Dzięki niej, dzieci do 5 roku życia wejdą na stadion im. Ludwika Sobolewskiego za jedyne 5zł (na trybuny B, C i D) oraz za 1zł (na trybunę A). Oczywiście pod opieką osoby dorosłej.

 

Zapełniamy stadion i widzimy się wszyscy na pierwszym tej wiosny meczu w Łodzi. Początek spotkania z Zagłębiem Lubin w sobotę, 16 marca, o godzinie 15:45.