Injac jednak zdążył się wyleczyć
21 listopada 2014, 23:25 | Autor: RyanOd historycznego meczu z GKS Katowice dzielą nas już nie miesiące, tygodnie czy dni, a tylko godziny. W sobotnie popołudnie widzewiacy podejmą trudnego rywala, a do tego radzić będą sobie musieli bez dwóch podstawowych zawodników. Kontuzjowany jest Piotr Mroziński, a Bartłomiej Kasprzak pauzuje za kartki.
Jest też dobra informacja – do pełnej sprawności po kontuzji mięśniowej doszedł Dimitrije Injac. Serb znalazł się w kadrze na mecz z katowiczanami i najprawdopodobniej wybiegnie w pierwszej jedenastce i stworzy parę środkowych pomocników z Maksymilianem Rozwandowiczem. To dobrze, że młody widzewiak będzie miał u swego boku doświadczonego kolegę.
Dziś łodzianie zakończyli przygotowania do sobotniego starcia treningiem na bocznym boisku. Nie był on zbyt ciężki – Rafał Pawlak zaaplikował swoim zawodnikom dość intensywny rozruch. Wcześniej drużyna zaliczyła jeszcze odprawę połączoną z analizą gry najbliższego rywala. Jutro zespół spotka się w klubie już rano, po czym wyjedzie na małe zgrupowanie do NoBo Hotelu. Tam piłkarze będą koncentrować się przed grą i poznają wyjściowy skład.








Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wisła II Płock
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska