J. Wrąbel: „Mam nadzieję, że wspólnie osiągniemy sukces”

23 czerwca 2021, 15:04 | Autor:

Kilka dni temu na antenie RadioWidzew.pl odbyła się audycja, podczas której podsumowywano postawę bramkarzy Widzewa Łódź w minionej rundzie. Jej gościem był Jakub Wrąbel, który pomógł w analizie gry golkiperów w ostatnich miesiącach oraz powiedział parę słów o swoich planach na przyszłość.

Wrąbel wiosną rozegrał 1296 minut i średnio tracił 0,87 gola na mecz, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na pierwszoligowe realia. Pomogła mu też nieźle dysponowana defensywa. „Wydaje mi się, że te dwie formacje można połączyć. Linia obrony funkcjonuje na bardzo dobrym poziomie, nie zdarzają nam się większe błędy. Z drugiej strony sądzę, że obrońcy mają to zaufanie, że zawsze za nimi stoi osoba, która jest im w stanie pomóc w newralgicznej sytuacji. Możemy się odnieść do średniej puszczonych bramek, która jest całkiem przyzwoita i dobrze odzwierciedla to, że nasza współpraca jest na dobrym poziomie” – stwierdził 25-latek.

W trakcie rozmowy golkiper mówił również o tym, jaki indywidualny cel wyznacza sobie na nadchodzący sezon oraz o tym, co chciałby osiągnąć z Widzewem w dłuższej perspektywie. „Myślę, że jeśli chodzi o cel indywidualny, to na pewno chciałbym nie ominąć żadnego meczu z powodu kontuzji. Chciałbym tych spotkań rozegrać jak najwięcej. Oczywiście życzę sobie też jak najwięcej czystych kont. Wydaje mi się, że najlepiej będzie dla wszystkich, gdy znajdziemy się co najmniej w barażach i po dobrym sezonie awansujemy do Ekstraklasy” – usłyszeliśmy.

Na koniec bramkarz, który przy al. Piłsudskiego spędzi kolejne dwa lata dodał kilka słów od siebie. „Chciałbym życzyć zarówno sobie, jak i wszystkim, żeby ten przyszły sezon dla całego środowiska widzewskiego był jak najlepszy. Mam nadzieję, że wspólnie osiągniemy sukces. Oby tych złych chwil było jak najmniej, za to jak najwięcej tych dobrych” – przyznał Wrąbel.

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kuzy
2 lat temu

Kuba” dwa lata Widzew stracił przez sprzedaż tandety w ładnie zapakowanym sreberku. Super info że odstrzeleni hamulcowi jak Kosakiewicz, Możdżeń i Poczobut – grajki na drugą ligę w sam raz. Niemniej liczę jeszcze na pozbycie się obojętnia jak Tomczyka i Tanżyny, to ne ten sort ganituru żeby o eks z nimi walczyć
Wrąbel, Nowak, Grudniewski, Hanousek, Kun, Mucha + 6 nowych perspektywicznych

Last edited 2 lat temu by kuzy
aMATOR
Odpowiedź do  kuzy
2 lat temu

A Tanżyna czym zawinił?

WŁODZIMIERZ
Odpowiedź do  aMATOR
2 lat temu

Gość jest na totalnym -uwaga- trudne słowo MALKONTENCTWIE ,Nic mu się nie podoba .Pewnie kandydował na menago i nie poszło .Popieram aMATORA .Byłem na wszystkich meczach.

Pippo
Odpowiedź do  aMATOR
2 lat temu
  1. Dla mnie tym ze nie umie podać piłki. Trenuje lata a tego się nie nauczył. Środkowy obrońca to człowiek od którego zaczyna się atak. Jeśli robi straty to generuje zagrożenie. Sami wie zastanówcie ile kluczowych podań miał w sezonie a ile strat
mcmurphy
2 lat temu

Brak umiejętności można wybaczyć. Grajcie z ambicją i serduchem w każdym meczu, bo braku tego nie da się wybaczyć.

Bobek1910
2 lat temu

Z Tobą Kuba w bramce osiągniemy Sukces :)

6
0
Would love your thoughts, please comment.x