Dziś konferencja prasowa trenera i dyrektora sportowego

24 czerwca 2021, 08:30 | Autor:

Bardzo wiele dzieje się przy al. Piłsudskiego w trakcie przerwy między sezonami. Klub przejął nowy właściciel, wybrany został nowy prezes, a pion sportowy stworzyli nowy trener oraz nowy dyrektor sportowy. To właśnie ta ostatnia dwójka oficjalnie się dzisiaj zaprezentuje.

Na czwartek zaplanowano bowiem konferencję prasową z ich udziałem. Kolejną w ostatnich dniach, po ubiegłotygodniowej Tomasza Stamirowskiego i wczorajszej również nowego właściciela, a także prezesa Mateusza Dróżdża oraz wiceprezesa Michała Rydza. Tym razem na pytania dziennikarzy odpowiadać będą Janusz Niedźwiedź i Łukasz Stupka.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 12:00 w sali na stadionie przy al. Piłsudskiego, a wszyscy kibice będą mogli jej posłuchać na żywo na antenie RadioWidzew.pl. Najważniejsze wypowiedzi trenera oraz dyrektora sportowego pojawią się też oczywiście na naszych łamach.

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mirek
2 lat temu

Kamil orientujesz się kiedy będzie terminarz na nowy sezon? Chodzi mi oczywiście kiedy i z kim będą grać drużyny? Bo wiem że ramowy jest…. Pozdrawiam.

Mike nieżelazny
2 lat temu

Wiele się nie spodziewam, ale chętnie posłucham. Dyrektor sportowy to kluczowa postać w klubie. Tutaj nie może być prowizorki. Pan Stupka musi mieć świadomość tego w jakim miejscu się znajduje i jak układać widzewskie puzzle.

asd
2 lat temu

O 11 30 ma Boniek konferencje o 12 Widzew myślę, że się nie nałożą na siebie

Torres
Odpowiedź do  asd
2 lat temu

A co Boniek może powiedzieć że jego kolega sbek wybrał znachora piłki i jeszcze nie chcą przyznać się do błędu!

king
Odpowiedź do  Torres
2 lat temu

ze mamy takie samo drfewno z poznania jak union berlin ktory tez przepłacił amicorzowi!

Gekoon
2 lat temu

W „Widzewskim Warzywniaku” nowy gospodarz zamiata podłogę, wyrzuca zwiędłe i zgniłe warzywa oraz zatrudnił nowego rolnika do uprawy świeżych warzyw. Pojawia się też sadownik do wyszukiwania nowych odmian…
A wszystko to jakoś naturalniej niż za poprzednich mioteł. Czemu? – zapytacie. Ano temu, że jak się wydaje swoje pieniądze to się o nie…dba. Do tego wszystko zaczyna mieć strukturę a decyzje podejmują wszyscy zainteresowani. Teraz tylko pozostaje wyselekcjonować odpowiednie gatunki i odmiany do wsadzenia na „Widzewski Grunt”…
Jakoś jestem dziwnie spokojny, że ten płodozmian przyniesie efekt….

king
Odpowiedź do  Gekoon
2 lat temu

szkoda ze nowy własciciel jak był pol roku u władzy i prezesował to nie dbał o wydawane pieniadze oraz teraz nie powiedział ile wypłaty mieli przez niego zatrudnieni Kaczorowski i Jedraszczyk?

Wojtek
Odpowiedź do  Gekoon
2 lat temu

Ładny wpis. Dziękuję:)

Gekoon
Odpowiedź do  Wojtek
2 lat temu


@OdZawszeWidzewiak

Przygody w w „Warzywniaku” będą kontynuowane ;)

OdZawszeWidzewiak
Odpowiedź do  Gekoon
2 lat temu

Poetyckie ujęcie

11
0
Would love your thoughts, please comment.x