Juniorzy młodsi przed ostatnim tegorocznym meczem

2 grudnia 2022, 11:21 | Autor:

Ostatni raz w tym roku wybiegną na boisko w najbliższy weekend juniorzy młodsi Widzewa Łódź. Po bardzo ważnej wygranej z Podlasiem Biała Podlaska, podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego powalczą o kolejny komplet punktów, a w roli przeciwnika wystąpi AKS SMS Łódź.

Tydzień temu reprezentanci Widzewa odnieśli jednobramowe zwycięstwo z Podlasiem Biała Podlaska. Wygraną dał łodzianom gol strzelony w 67. minucie przez Krzysztofa Superę. Zdobyte trzy punkty przerwały złą passę pięciu przegranych, co znacząco poprawiło sytuację widzewiaków w tabeli Centralnej Ligi Juniorów. Aktualnie czerwono-biało-czerwoni zajmują 9. miejsce z 20 punktami na koncie, co daje 7 oczek przewagi nad strefą spadkową.

Teraz pora na starcie rewanżowe z wyżej usytułowanym przeciwnikiem. AKS SMS Łódź zajmuje aktualnie 6. pozycję i ma 6 punktów przewagi nad widzewiakami. W pierwszym meczu, który miał miejsce na Łodziance, padł remis 1:1. Teraz pojedynek będzie miał miejsce na obiektach AKS przy ul. Milionowej, a pierwszy gwizdek usłyszymy o godzinie 12:00.

Aktualizacja: Z powodu złych warunków atmosferycznych i zbyt zaśnieżonego boiska, mecz został odwołany.