Rondo w Tomaszowie Mazowieckim nosi imię legendy Widzewa

1 grudnia 2022, 17:15 | Autor:

Kibice z Tomaszowa Mazowieckiego znani są nie od dziś z podejmowania wielu inicjatyw na rzecz społeczności kibiców Widzewa. Dziś FCTM może pochwalić się kolejnym sukcesem, bowiem po długiej walce, jedno z rond w mieście będzie nosiło imię legendarnego piłkarza RTS – Włodzimierza Smolarka.

Kibice Widzewa z Tomaszowa Mazowieckiego rozpoczęli całą akcję dużo wcześniej i wbrew pozorom ta napotkała na swojej drodze przeciwności. Już w minionym roku udało się zebrać ponad 800 podpisów pod projektem zakładającym nazwaniem ronda u zbiegu ulic Legionów i Zielonej imieniem łódzkiej legendy. Mimo dużego zaangażowania nie udało się wcielić planu w życie za pierwszym razem  z powodu sprzeciwu części radnych.

Wszystko zakończyło się jednak po myśli sympatyków czerwono-biało-czerwonych. Po wielu konsultacjach społecznych rondo nosi od teraz imię legendy Widzewa oraz reprezentacji Polski. To już nie pierwsza tego typu akcja orgaznizowana przez  kibiców z tego miasta, którzy regularnie zgłaszają projekty do budżetu obywatelskiego i biorą udział w bardzo wielu działaniach charytatywnych. Można być spokojnym, że to nie ostatnie tego typu przedsięwzięcie w wykonaniu tomaszowian!

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
1 rok temu

Obok mojego bloku jest to rondo :). Super info

robert
1 rok temu

Fajnie. TM zawsze mieli fajne inicjatywy.

Brunet
1 rok temu

Szacun.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x