Widzewska choinka ponownie zaświeci!

1 grudnia 2022, 08:02 | Autor:

Świętuj nadejście Świąt Bożego Narodzenia z Widzewem! 9 grudnia o godz. 18:00 pod trybuną D zaświeci się w czerwono-biało-czerwonych barwach, widzewska choinka.

To nie jedyna atrakcja, która czeka sympatyków łódzkiego Widzewa tego dnia. Pod stadionem pojawi się strefa gastronomiczna z tradycyjnymi potrawami i napojami. Na miejscu będzie również scena, na której dzieci będą mogły wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami. Tak, jak co roku nie zabraknie odśpiewywania kolęd, a na najmłodszych kibiców będzie czekał święty Mikołaj, którego spotkać będzie można w oficjalnym sklepie Widzewa. Ten dzień będzie dobrą okazją na zaopatrzenie się w produkty z nowych kolekcji zimowych oraz na odwiedzenie Muzeum Widzewa, którego drzwi będą otwarte dla wszystkich.

W wydarzeniu wezmą udział władze Widzewa Łódź, piłkarze oraz sztab pierwszej drużyny, sponsorzy i przyjaciele klubu, a także sympatycy czerwono-biało-czerwonych. Błogosławieństwa udzieli ks. Paweł Miziołek, czyli kapelan łódzkiego sportu. Po złożeniu sobie wzajemnych życzeń, punkt 19:10 rozświetlona zostanie choinka!

Ten dzień będzie, również okazją do zwieńczenia akcji „Widzew dla Dzieciaków”. Każdy będzie mógł złożyć dary w punkcie pod stadionem. Na oficjalnej stronie klubu możemy przeczytać, że najbardziej potrzebne są następujące produkty:

  • słodycze
  • żywność, artykuły spożywcze (te długoterminowe – konserwy, makarony, przyprawy, cukier, mąka itp.)
  • chemia, środki czystości oraz higieny osobistej (płyny do naczyń, proszki do prania, mydła, pasty do zębów, pampersy itp.)
  • artykuły szkolne

W całą zbiórkę będą zaangażowane drużyny Akademii Widzewa!

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Alan
1 rok temu

Ta choinka to tylko prowokacja żeby ją chyba sasiedzi zniszczyli bo w żadnym innym miescie tak mocno derbowym nikt na takie pomysły nie wpada i nie nie daje powodów kibica drużyny przeciwnej to zniszczenia jej

robert
Odpowiedź do  Alan
1 rok temu

Czyli co, herb to też prowokacja? Puknij się w główkę.

Krzysztof
Odpowiedź do  Alan
1 rok temu

To nie tylko dobry pomysł, ale w końcu najwyższy czas aby uświadomić sobie, że drużynie przeciwnej, także tej, którą szczerze nienawidzimy, dezaprobatę wyrażamy na trybunach w czasie meczu. Niszczenie choinki, murali, sektora na stadionie, to nie żaden ruch kibicowski, ale oznaka chamstwa i prostactwa. Niech sobie nasi przeciwnicy też postawią choinkę ubraną w ich barwy, przed ich stadionem. Tak powinno być.

Last edited 1 rok temu by Krzysztof
urek
1 rok temu

Merry Christmas! :)

roberto
Odpowiedź do  urek
1 rok temu

I Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! :)

5
0
Would love your thoughts, please comment.x