Widzewska choinka ponownie zaświeci!

1 grudnia 2022, 08:02 | Autor:

Świętuj nadejście Świąt Bożego Narodzenia z Widzewem! 9 grudnia o godz. 18:00 pod trybuną D zaświeci się w czerwono-biało-czerwonych barwach, widzewska choinka.

To nie jedyna atrakcja, która czeka sympatyków łódzkiego Widzewa tego dnia. Pod stadionem pojawi się strefa gastronomiczna z tradycyjnymi potrawami i napojami. Na miejscu będzie również scena, na której dzieci będą mogły wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami. Tak, jak co roku nie zabraknie odśpiewywania kolęd, a na najmłodszych kibiców będzie czekał święty Mikołaj, którego spotkać będzie można w oficjalnym sklepie Widzewa. Ten dzień będzie dobrą okazją na zaopatrzenie się w produkty z nowych kolekcji zimowych oraz na odwiedzenie Muzeum Widzewa, którego drzwi będą otwarte dla wszystkich.

W wydarzeniu wezmą udział władze Widzewa Łódź, piłkarze oraz sztab pierwszej drużyny, sponsorzy i przyjaciele klubu, a także sympatycy czerwono-biało-czerwonych. Błogosławieństwa udzieli ks. Paweł Miziołek, czyli kapelan łódzkiego sportu. Po złożeniu sobie wzajemnych życzeń, punkt 19:10 rozświetlona zostanie choinka!

Ten dzień będzie, również okazją do zwieńczenia akcji „Widzew dla Dzieciaków”. Każdy będzie mógł złożyć dary w punkcie pod stadionem. Na oficjalnej stronie klubu możemy przeczytać, że najbardziej potrzebne są następujące produkty:

  • słodycze
  • żywność, artykuły spożywcze (te długoterminowe – konserwy, makarony, przyprawy, cukier, mąka itp.)
  • chemia, środki czystości oraz higieny osobistej (płyny do naczyń, proszki do prania, mydła, pasty do zębów, pampersy itp.)
  • artykuły szkolne

W całą zbiórkę będą zaangażowane drużyny Akademii Widzewa!

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
5
0
Would love your thoughts, please comment.x