Uczniowie z Radogoszcza odwiedzili stadion

1 grudnia 2022, 15:12 | Autor:

Choć w rozgrywkach Ekstraklasy trwa zimowa przerwa, a piłkarze są na urlopach, na stadionie Widzewa wciąż dzieją się ciekawe rzeczy. W środę pojawiła się na nim wycieczka uczniów z jednej z łódzkich szkół.

Mowa o Szkole Podstawowej nr 184, zlokalizowanej na Radogoszczu. Poniżej relacja z tego wydarzenia, opublikowana na oficjalnej stronie klubu.

Łączna liczba młodych sympatyków ze szkoły SP 184 przekroczyła już setkę! Tym razem w Sercu Łodzi pojawiła się klasa III C, będąca już czwartą kolejną grupą z placówki z dzielnicy położonej w północnych rewirach naszego miasta. Wycieczkę tradycyjnie oprowadził Marcin Tarociński. Zwiedzanie objęło najważniejsze miejsca na stadionie, które na co dzień nie są dostępne dla kibiców.

W strefie szatni uczniowie mogli posłuchać historii Widzewa opowiedzianej w pigułce, by następnie wyjść tunelem prowadzącym na murawę i choć na chwilę usiąść na ławce rezerwowych, a tym samym zobaczyć stadion z innej perspektywy niż zazwyczaj. Poznanie specyfiki obiektu sportowego, zwiedzanie trybuny prasowej i klubowych korytarzy zdobionych zdjęciami z najważniejszych momentów w historii Klubu, a na koniec pamiątkowe fotki – tak wyglądała kolejna wizyta młodych kibiców w domu czterokrotnego mistrza Polski.

Foto: widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Unbowed
1 rok temu

JAK RADOGOSZCZ TO TYLKO SZKOLA NR 123 !

1
0
Would love your thoughts, please comment.x