Jutro dalsze rozmowy z SMS-em

9 lipca 2015, 20:33 | Autor:

SMS

Przestało być tajemnicą, że lokalizacją, w której szefowie Widzewa chcieliby podejmować ligowych rywali, jest obiekt mieszczący się przy ulicy Milionowej. Dziś bezpośrednio potwierdził to Marcin Ferdzyn, którego wypowiedzi przytaczaliśmy. WTM dowiedział się, że alternatywą, jest boisko w jednym z okolicznych miast, ale priorytetem cały czas jest pozostanie w Łodzi.

Jak mówi Ferdzyn, cytowany przez „Widzewiaka”, jutro ma dojść do kolejnych rozmów z szefami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w sprawie korzystania z tamtejszego stadionu. Gdyby udało się dojść do porozumienia, pierwsze mecze i tak łodzianie rozgrywaliby przy maksymalnie 999-osobowej publiczności. Nie zdążyliby bowiem otrzymać zgody na organizację imprez masowych. Taki wniosek musieliby złożyć na 30 dni przed pierwszym spotkaniem.

Obiekt przy Milionowej może pomieścić ok. 2000 widzów. Zimą czyniono starania, by swoje I-ligowe pojedynki rozgrywał tam zespół Widzewa, kierowany przez Sylwestra Cacka. Właściciel wolał jednak występować w Byczynie.