Kapitan Widzewa wyróżniony w plebiscycie na Sportowca Roku

14 lutego 2020, 17:57 | Autor:

W poniedziałkowe popołudnie w hotelu Double Tree by Hilton odbyła się gala laureatów 49. edycji plebiscytu na Sportowca Roku „Dziennika Łódzkiego” w regionie łódzkim. Wśród wyróżnionych znalazł się Marcin Robak!

Kapitan Widzewa zajął siódme miejsce w głównej kategorii i był jednym z czterech przedstawicieli swojej dyscypliny sportu w najlepszej piętnastce klasyfikacji. Pierwsze dwie pozycje przypadły siatkarkom: Klaudii Alagierskiej oraz Marii Stenzel, a na najniższym stopniu podium uplasowała się piłkarka Katarzyna Konat.

Z uwagi na to, że gala miała miejsce w trakcie podróży zawodników łódzkiego klubu na zgrupowanie do TurcjiRobak nie mógł wziąć w niej udziału. Reprezentował go pełniący w Widzewie rolę doradcy zarządu do spraw sportu Rafał Pawlak, który odebrał pamiątkowy dyplom w imieniu snajpera.

W plebiscycie na Sportowca Roku przyznano też nagrody w innych kategoriach. Trenerem Roku został doskonale znany przy al. Piłsudskiego Mariusz Rachubiński, który jest opiekunem rocznika 2008 klubu PSV Łódź.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress