Kolejny dzień w Turcji za widzewiakami. Jutro bez sparingu

14 lutego 2020, 08:05 | Autor:

Po środowym treningu na boisku i meczu sparingowym ze Stalą Mielec, w czwartek piłkarze Widzewa nie pojawili się na murawie. Jak czytamy na oficjalnej witrynie widzew.com, podopieczni Marcina Kaczmarka poświęcili ten dzień przede wszystkim na odnowę po starciu z I-ligowcem.

Przed południem opiekę nad zawodnikami przejęli klubowi fizjoterapeuci, Ewelina Bućko i Hubert Gołąbek. Widzewiacy trenowali w sali gimnastycznej, a ćwiczenia miały pomóc w lepszej regeneracji po środowym wysiłku. W drugiej części dnia było nieco ciężej, bo stery przejął Kamil Migdał, który zaordynował zespołowi zajęcia siłowe. Warto wspomnieć, że z całą drużyną trenowali Kornel Kordas Daniel Mąka.

Gracze łodzian zakończyli czwartek odnową biologiczną, a bramkarzy czekała jeszcze analiza wideo spotkania ze Stalą. Jutro piłkarze ćwiczyć będą na boisku, z kolei w sobotę mieli rozegrać drugi mecz w Turcji, ale tak się nie stanie. Już wczoraj na oficjalnej witrynie FK Krasnodar, z którego trzecim zespołem mieli rywalizować łodzianie, pojawiła się informacja, że Rosjanie zmierzą się w tym czasie z innym przeciwnikiem, a Widzew właśnie potwierdził te doniesienia.

Sparing z zespołem z Krasnodaru został odwołany decyzją sztabu szkoleniowego – czytamy na widzew.com. Podopiecznych trenera Kaczmarka czeka więc w Turcji już tylko wtorkowy pojedynek z ukraińskim Inhułciem Petrowe.

Foto: widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x