Pierwsze w nowym roku środki z WOWP przekazane Akademii

13 lutego 2020, 16:21 | Autor:

Na początku lutego na konto Widzewa wpłynęło 35 tysięcy złotych – poinformowała oficjalna strona widzew.com. To pierwsza w nowym roku wpłata od sponsora strategicznego akademii łódzkiego klubu, Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy!

WOWP funkcjonuje od 2013 roku, ale jej działalność nabrała na sile po reaktywacji Widzewa dwa lata później. Wszyscy kibice, którym zależy na dobru klubu, mogą dokonywać przelewów na konto akcji. Cała zebrana kwota przeznaczana jest na funkcjonowanie akademii łodzian.

Do tej pory udało się zebrać już blisko 900 tysięcy złotych, z których ponad 700 tysięcy przekazano już na konto klubu! W 2017 roku Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy została też sponsorem strategicznym Akademii Widzewa. Logo akcji widoczne jest m.in. na koszulkach drużyn młodzieżowych czy na banerach reklamowych.

Wokół WOWP funkcjonuje również Klub 1910. Wstąpić do niego może każdy, kto dokona trzech regularnych, comiesięcznych wpłat na konto akcji. Jego członkowie mogą liczyć na symboliczne wyróżnienia, jak choćby uhonorowanie odznakami z limitowanej serii albo spotkania z władzami klubu.

Więcej na temat funkcjonowania Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy przeczytać można na oficjalnej stronie jej organizatora, OSK „Tylko Widzew”. Wszelkie informacje znajdują się W TYM MIEJSCU.

3
Dodaj komentarz

2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
chn

Wpłacam na WOWP od 6 lat potwierdzeniem przelewu na symboliczne 19,10zł i tak sobie myślę, że to powinien być obowiązek każdego z Nas! Pomyślcie Wy jak taka inwestycja może się zwrócić za kilka lat dając Nam do pierwszego składu tylu utalentowanych piłkarzy, którzy będą z miłości do klubu oddawać dla Widzewa całe serducho! A może nawet taka akcja mogła by się z czasem przerodzić w coś znacznie większego! Ciężko mi ogarnąć, że tak mało z Nas wspiera WOWP, mam nadzieję, że się to zmieni..
AVE WIDZEW AVE WOWP ! ! !

Caarl

W sumie fajny pomysł co do kwoty ;)

xxxl

A może za te nasze skladki na WOWP, podejmijmy kroki do „przejęcia”(?),odkupienia(?) terenu dawnego boiska treningowego(sahara)przy ul.Niciarnianej(na przeciw Ariadny za halą Wifamy) i rozpocznijmy tam budowę trawiastego (naturalnego) placu treningowego(z podgrzewaną murawą) dla akademi i I zespołu ?

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress