Już dziś rusza turniej bokserski z okazji 110-lecia Widzewa!

14 lutego 2020, 12:03 | Autor:

Wiele emocji czeka dziś i jutro fanów pięściarstwa. Tak jak już wcześniej pisaliśmy, w hali Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport” przy ul. Brzozowej 5/7 odbędzie się bowiem turniej bokserski, który uświetni obchody 110-lecia łódzkiego klubu!

Pierwszy dzień poświęcony będzie promocji sekcji bokserskiej Widzewa. Na ringu pojawią się dzieci powyżej dziesiątego roku życia, które chciałyby spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu. Dla wszystkich uczestników przewidziano okazjonalne medale i puchary. Zawody rozpoczną się o godzinie 15:00.

Jeszcze więcej emocji przyniesie sobota, gdy pałeczkę przejmą pięściarze z ponad piętnastu miast, którzy wezmą udział w turnieju. Rywalizować będą w nim zawodnicy m.in. z SzamotułRadomia, KaliszaPoznaniaStarachowic czy Włocławka, nie zabraknie również reprezentantów Widzewa. Oficjalne otwarcie imprezy nastąpi o godzinie 13:30, a w planach jest około dwadzieścia walk!

Partnerem głównym zawodów jest Bricoman Łódź, partnerami Dom Ubezpieczeniowy i Stowarzyszenie „Fanatycy Widzewa”, a partnerami wspierającymi OSK „Tylko Widzew”Lanista, King of Food oraz R-Fabric. Mistrzem ceremonii będzie doskonale znany z „Serca Łodzi” Marcin Tarociński.

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Xyz

Brawo, świetna inicjatywa!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress