Drugi etap sprzedaży karnetów już trwa. Rekord coraz bliżej!

13 lutego 2020, 20:00 | Autor:

Punktualnie o godzinie 19:10 rozpoczął się drugi etap sprzedaży karnetów na wiosenne mecze Widzewa. Od pierwszych minut tempo nabywania wejściówek jest świetne, a do kolejnego poprawienia rekordu Polski brakuje już bardzo niewiele!

Najlepszy wynik, ustanowiony przez fanów łódzkiego klubu pół roku temu, wynosi 16 377 sztuk. Aktualnie licznik przekroczył 16 100 sztuk i można się spodziewać, że na samym początku trzeciej fazy rekord Polski w liczbie sprzedanych karnetów zostanie pobity – po raz siódmy z rzędu!

Na razie swoje wejściówki kupować mogą kibice, którzy mieli abonamenty w rundzie jesiennej, ale chcieliby zmienić swoje miejsce w „Sercu Łodzi”. Szansę taką będą mieć do 16 lutego. Dwa dni później rozpocznie się trzeci etap, przeznaczony dla zapisanych na listę rezerwową. Czwartego – otwartej sprzedaży – niemal na pewno nie będzie.

Wszelkie informacje na temat sprzedaży karnetów znaleźć można TUTAJ. Zakupu dokonać można zarówno przez internet W TYM MIEJSCU, jak i w znajdującym się na stadionie przy al. Piłsudskiego oficjalnym sklepie Widzewa, który otwarty jest od poniedziałku do piątku od 11:00 do 19:00 oraz w soboty od 11:00 do 16:00.

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x