Kazimierowicz wraca do Widzewa

23 czerwca 2022, 16:20 | Autor:

Bardzo dużego wzmocnienia przed przyszłym sezonem doznały rezerwy Widzewa Łódź! Jak poinformowała dzisiaj oficjalna witryna łódzkiego klubu widzew.com, ekipę Patryka Czubaka wzmocnił występujący swego czasu w pierwszej drużynie Maciej Kazimierowicz.

Pomocnik spędził przy al. Piłsudskiego dwa i pół roku – do klubu trafił jeszcze za czasów gry w III lidze. Przez większość czasu był podstawowym zawodnikiem, pomógł też w awansie na wyższy szczebel rozgrywkowy, chociaż w ostatniej rundzie stracił miejsce w kadrze. Łącznie, w czerwono-biało-czerwonych barwach rozegrał siedemdziesiąt meczów i zdobył trzy bramki.

Po odejściu z Łodzi, Kazimierowicz występował Bałtyku Gdynia i Skrze Częstochowa, a z tą drugą drużyną wywalczył awans na zaplecze Ekstraklasy, strzelając gola w finale baraży. W I lidze jednak nie zagrał, gdyż przeniósł się do trzecioligowego LKS Goczałkowice-Zdrój. W ekipie, prowadzonej przez Łukasza Piszczka, zanotował trzydzieści spotkań w sezonie.

Teraz 30-letni Kazimierowicz wraca do Widzewa! Jako piłkarz pomoże rezerwom w walce o III ligę, jednak będzie również asystentem trenera w jednym z bloków Akademii Widzewa. Pomocnik podpisał umowę ważną przez rok, z opcją przedłużenia o następny sezon.

Foto: Marcin Bryja / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
25
0
Would love your thoughts, please comment.x