Kolejna firma wspiera Akademię Widzewa

9 grudnia 2021, 08:30 | Autor:

Kolejne w ostatnim czasie dobre informacje przekazała nam wczoraj w południe oficjalna witryna widzew.com! Jak czytamy na jej łamach, Przyjacielem Akademii Widzewa została bowiem firma DK Partner, specjalizująca się w poszukiwaniu pracy stałej i tymczasowej dla pracowników. To jeszcze jedno wsparcie dla klubu.

DK Partner to firma od dłuższego czasu obecna w widzewskim środowisku. Jest sponsorem oficjalnym sekcji futsalu, z kolei w czerwcu tego roku była partnerem organizacji obchodów czterdziestolecia pierwszego mistrzostwa Polski wywalczonego w 1981 roku. Wtedy też odsłonięto pamiątkową tablicę z tej okazji. Teraz przedsiębiorstwo wspierać będzie również szkolenie młodych piłkarzy czerwono-biało-czerwonych jako Przyjaciel Akademii Widzewa.

„To dla nas bardzo ważne, że zrealizowany w czerwcu projekt obchodów 40-lecia pierwszego mistrzostwa Polski stał się podstawą do rozszerzenia naszych biznesowych relacji z firmą DK Partner. Mam nadzieję, że już w rundzie wiosennej razem z nowym partnerem będziemy cieszyć się z kolejnych sukcesów zawodników Akademii” – zauważył wiceprezes Michał Rydz.

„Krzewienie idei sportu dla firmy DK Partner jest od zawsze jednym z najważniejszych filarów działalności. Od czterech lat wspieramy beneficjentów wydarzenia Poland Business Run, od dwóch również zespół Stali Rzeszów oraz futsalową sekcję Widzewa Łódź. Wzmocnienie inicjatywy przyczyniającej się do rozwoju szkolenia grup młodzieżowych dla firmy DK Partner jest ogromnym zaszczytem. Jesteśmy przekonani, że współpraca z Akademią Widzewa pozwoli najmłodszym na zdobycie cennych umiejętności pozwalających na rozwinięcie skrzydeł w późniejszym etapie kariery” – przyznała Agata Gensieniec, dyrektor finansowa DK Partner.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bula
2 lat temu

Brawo :)

Tadeo
2 lat temu

Tu widać , że obecne kierownictwo traktuje firmę WIDZEW co najmniej jako ekskluzywną restaurację ,w której można się delektować tym co na stół pieczołowicie przygotowali kucharze , a nie jak tani i bylejaki fast-food , gdzie chodzi tylko o to by się nażreć śmieciową potrawą przygotowaną w 5 minut. SZACUN DLA TAKIEGO PODEJŚCIA , BO ŻYCIE NIE ZNOSI BYLEJAKOŚCI. Szczególnie taki sport jak piłka nożna. DZIĘKI ZA TAKĄ DEKLARACJĘ. TO BARDZO WAŻNE DKA PRZYJACIÓŁ RTS.

Waldi
2 lat temu

Kolejne bardzo dobre informacje przekazała nam wczoraj oficjalna witryna widzew.com! Jak czytamy na jej łamach, przyjacielem Akademii Widzewa została bowiem firma DK Partner, specjalizująca się w poszukiwaniu pracy stałej i tymczasowej dla pracowników. „

Czyli „firma” zarabiająca na pracy prostych ludzi?

Andrzej S.
Odpowiedź do  Waldi
2 lat temu

Może oni szukają pracy stałej i tymczasowej dla swoich własnych pracowników?.
No bo jak to inaczej rozkminić?
Jak ktoś jest pracownikiem to z definicji już para się jakąś robotą i nie szuka pracy.
Już bardziej po polsku byłoby,ze firma zajmuje się szukaniem,czy tam rekrutuje,lup prowadzi nabór ludzi do pracy na jakieś tam stanowiska .

Wilkowaty
Odpowiedź do  Andrzej S.
2 lat temu

Dokładnie tak. „ wynajmują” pracowników zatrudnionych we własnej firmie , innym, którzy potrzebują Ich na dłużej lub krócej. Zatrudnienie w tej pośredniczącej to stabilność , bo pośrednik musi zapewnić wypłatę i ciągłość zatrudnienia. Inaczej nie zarobi nikt. Firma wynajmująca ma korzyść , bo nie musi mieć całego pionu kadrowego ( to jest po stronie pośrednika) i rozlicza się z pośrednikiem jedną fakturą. Firma „ biorąca” nie ma umów o pracę, nie musi rozliczać każdego z osobna, bo to robi pośrednik. Druga sprawa – najczęściej u pośrednika pracują przybysze z innych krajów, tak jak kiedyś Polacy w Niemczech czy juesej.

Wilkowaty
Odpowiedź do  Waldi
2 lat temu

A Ty dalej myśl jak 100 lat temu i zupełnie nie analizuj rynku pracy. To proste. Są pracodawcy i pracownicy. Skoro jest firma pośrednicząca , to znaczy , że i jedni i drudzy, jej potrzebują. Z różnych powodów. Ale ani jednych , ani drugich nikt nie zmusza do korzystania z takiego pośrednika. Więc??? W czym masz problem?

nasztata
2 lat temu

Pani Agata ma wyraźnie słabość do Widzewa. Pozdrawiam

7
0
Would love your thoughts, please comment.x