Raport wypożyczonych: Prochownik na ławce

8 grudnia 2021, 12:54 | Autor:

Tylko jeden piłkarz wypożyczony z Widzewa Łódź mógł w miniony weekend pojawić się na boisku. To Robert Prochownik, który jednak nie dostał takiej szansy. Marcel Pięczek jej z kolei nie miał, gdyż mecz jego zespołu został przełożony z powodu koronawirusa.

Przed tygodniem Prochownika zabrakło nawet w kadrze Sandecji Nowy Sącz, tym razem się w niej znalazł, ale pełne dziewięćdziesiąt minut spędził na oglądaniu z boku, jak jego koledzy przegrywają z Odrą Opole. Wcześniej rundę zakończył Pięczek – jako że w Puszczy Niepołomice wykryto przypadki koronawirusa, starcie z ŁKS Łódź trzeba było odwołać.

Dla widzewiaków były to ostatnie dni na obecnych wypożyczeniach – zgodnie z podpisanymi umowami, obaj z początkiem stycznia powinni wrócić do Łodzi. Czy tak się faktycznie stanie, na razie nie wiemy. Przyszłość piłkarzy powinna wyjaśnić się w najbliższym czasie.

Raport wypożyczonych (6 grudnia):

I liga

Marcel Pięczek (Puszcza Niepołomice) – mecz przełożony
Robert Prochownik (Sandecja Nowy Sącz) – 0 minut (poza kadrą)

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
noody
2 lat temu

Pięczek wg mnie powinien wrócić

WDS
Odpowiedź do  noody
2 lat temu

Noody nie wiem kto daje minusy, mogę tylko podejrzewać..

Popieram od strony naszej – Kibiców

Jednak Klub od momentu podpisania kontraktu (byle nie odszedł Wychowanek do Rakowa) nie zrobił nic dla jego rozwoju.
Zakładam dwie drogi Klubu:
propozycję rozwiązania kontraktu
lub
szukaj sobie nowego wypożyczenia. ( a propos wypożyczenia – przecież Klub był zaskoczony, że Pięczek znalazł wypożyczenie w 1lidze) – i tu jest problem bo radził sobie całkiem dobrze.

Powodzenia Marcel

Darek
2 lat temu

Marcel Pieczek niech wraca bo dobrze wygląda.

Dario
2 lat temu

A może warto…dać im szansę ? Guzdek też był wyśmiewany. Może odpalą ? Decyzja sztabu trenerskiego. Oby z korzyścią dla Widzewa .

Raaf
2 lat temu

Damian Pawłowski odchodzi z Zagłębia S. Ostatnio miał bardzo kiepski okres, ale jak jeszcze grał w Wiśle widać było u niego spory potencjał. Jest młody, pewnie tani, a jest szansa że się rozegra. Ja bym go sprawdził

5
0
Would love your thoughts, please comment.x