Kolejne sparingi rezerw i juniorów starszych
27 lutego 2021, 09:35 | Autor: Kamil
Wielkimi krokami zbliża się inauguracja rundy wiosennej w łódzkiej okręgówce oraz rozgrywkach młodzieżowych. Dziś zarówno rezerwy, jak i juniorzy starsi Widzewa Łódź rozegrają jeszcze sparingi, ale za tydzień tych drugich czekają już zmagania ligowe.
O godzinie 14:30 druga drużyna zmierzy się na Łodziance z Piastem II Gliwice. To dobrze znany przeciwnik, z którym podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego rywalizowali też w poprzednich latach. Piłkarze z ul. Okrzei jesienią zajęli w jednej z grup śląskiej okręgówki pierwsze miejsce i w najbliższych miesiącach powalczą o awans do IV ligi.
Dwie godziny później na sztucznym boisku przy ul. Małachowskiego zameldują się juniorzy starsi czerwono-biało-czerwonych. Oni również zagrają z Piastem, ale oczywiście z zespołem z tej samej kategorii wiekowej. Dla widzewiaków będzie to próba generalna przez zaplanowaną na przyszły weekend inauguracją Ligi Makroregionalnej U-19.





Górnik Zabrze
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Lech Poznań
Korona Kielce
Raków Częstochowa
Radomiak Radom
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
Widzew Łódź
GKS Katowice
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice 
Legia II Warszawa
Ząbkovia Ząbki
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
KS CK Troszyn
GKS Bełchatów
Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec
KS Wasilków
Mławianka Mława
Znicz Biała Piska
Będą relacje live ?
Na naszym Twitterze, zapraszam :)
Spasiba