Kolejny turniej przed widzewskimi ampfutbolistami

23 października 2021, 09:45 | Autor:

W cieniu derbowych emocji, w weekend w Warszawie odbędzie się już czwarty turniej z cyklu Amp Futbol Ekstraklasy. Weźmie w nich udział pięć drużyn, wśród których znajdzie się oczywiście Widzew Łódź. Cel podopiecznych Rafała Chorążego pozostaje niezmienny – odniesienie premierowego zwycięstwa w rozgrywkach.

Czerwono-biało-czerwoni mają za sobą imprezę toczoną na własnym terenie, w której poszło im całkiem nieźle. Co prawda zdobyli tylko jeden punkt, uzyskany dzięki remisowi z Wartą Poznań, ale w starciach ze zdecydowanymi faworytami przez długi czas grali jak równy z równym. Bardzo pomogły im posiłki z Francji: Billy Lunaschi oraz Michael Mayali. Niestety, ze względów proceduralnych tym razem obu zawodników zabraknie, co będzie sporym osłabieniem. Łodzianie będą musieli sobie poradzić wyłącznie w krajowym zestawieniu.

Podopieczni trenera Chorążego zainaugurują warszawski turniej dzisiaj o godzinie 12:15, kiedy to mierzyć się będą z Podbeskidziem Kuloodpornymi Bielsko-Biała. W sobotę wyjdą na boisko raz jeszcze, aby stawić czoła Wiśle Kraków – stanie się to o godzinie 16:15. Niedziela zacznie się od potyczki z Wartą, na którą wszyscy w zespole zapewne sobie najbardziej ostrzą zęby, bo to największa szansa na historyczną. Na zakończenie przyjdzie zaś pojedynek z gospodarzami, Legią. Mimo dużej różnicy poziomów, emocji w nim nie zabraknie.

Sobotnio-niedzielna impreza rozegrana zostanie na obiektach warszawskiego Dzielnicowego Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Kawęczyńskiej, zaś wstęp na wszystkie spotkania będzie całkowicie darmowy. Tak jak zawsze, przebieg zawodów będzie można również śledzić w internecie. Transmisja na żywo dostępna będzie na stronie tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej.

Mecze turnieju:

sobota, 23 października

Legia Warszawa – Warta Poznań, godz. 11:00
Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała – Widzew Łódź, godz. 12:15
Wisła Kraków – Warta Poznań, godz. 13:30
Legia Warszawa – Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała, godz. 15:00
Wisła Kraków – Widzew Łódź, godz. 16:15

niedziela, 24 października

Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała – Warta Poznań, godz. 9:00
Legia Warszawa – Wisła Kraków, godz. 10:15
Warta Poznań – Widzew Łódź, godz. 11:45
Wisła Kraków – Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała, godz. 13:00
Legia Warszawa – Widzew Łódź, godz. 14:30

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x