Ultras Widzew przed derbami – wszyscy na czerwono!

23 października 2021, 19:10 | Autor:

Już za niespełna dobę rozpoczną się 67. Derby Łodzi! Mecz pomiędzy Widzewem a ŁKS elektryzuje całą piłkarską Polskę, a zwłaszcza kibiców zwaśnionych drużyn. Apel przed tym starciem wydała dzisiaj grupa Ultras Widzew. Zachęcamy do przeczytania i zastosowania się do zawartych rad – jutro wszyscy na czerwono!

Poniżej prezentujemy pełną treść apelu Ultras Widzew:

Drodzy!

To, co się dzieje w naszych sercach i głowach przed jutrem jest nie do opisania…

Nieprzespane noce, rozkminki, spotkania, zbiórki, ja pierdolę… I w końcu, to już jutro!

Kochani, bez prawienia banalnych morałów, że musimy to i musimy tamto, kurwa – jutro to jest ten dzień! Dzień, na który czeka cała Łódź, 90 minut, na które zjeżdża się cała Polska i pół Europy! Zróbmy to, co potrafimy najlepiej!

Ta przepiękna nienawiść przekazywana z pokolenia na pokolenie z wielką miłością do naszego Widzewa… ten ogień w sercach musi znaleźć jutro swoje ujście na trybunach! Nie ma innej opcji kurwa mać! Jedziemy na maksa, ile fabryka dała!

Słuchajcie, jutro na minimum 15 minut przed pierwszym gwizdkiem ZEGAR MUSI BYĆ ZAPEŁNIONY W 100%, tego od Was wymagamy! Aby wszystko wyszło jak należy musicie być na młynie jak najwcześniej. Najlepiej z godzinę przed meczem, jak za dawnych lat. Pamiętajcie o tym, że każdy ale to każdy ma mieć na sobie CZERWONĄ kurtkę, koszulkę, bluzę, czapkę, szalik, kominiarkę czy co tam chce, ale musi być ubrany na CZERWONO! To nasz obowiązek.

Pod Zegarem w tunelach prowadzone będzie stoisko gadżetowe, gdzie znajdziecie vlepki oraz nowe – typowo derbowe szaliki. Kupujcie, ilość ograniczona. Cena za szal 35 zł.

No i co więcej, widzimy się jutro!

Łykajcie w domach przed meczem, przedtreningówki, red bulle, pijcie litrami kawę, czy stosujcie inne dopalacze… tak, żeby zapierdalać jak wściekli.

Do zobaczenia Widzewiacy!!! W górę serca!!!

Subskrybuj
Powiadom o
41 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
41
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x