Koniarek pojawił się w „Sercu Łodzi”

12 września 2021, 08:45 | Autor:

Ponad siedemnaście tysięcy widzów oglądało piątkowy mecz pomiędzy Widzewem Łódź a GKS Katowice. Wśród nich znalazł się gość honorowy, którym był Marek Koniarek, czyli najlepszy strzelec czterokrotnego mistrza Polski w historii występów w Ekstraklasie.

Zanim napastnik zameldował się na trybunach, odwiedził jeszcze Muzeum Widzewa, gdzie w asyście dyrektora Tomasza Gawrońskiego spotkał się z kibicami oraz rozdawał autografy. Następnie udał się na murawę „Serca Łodzi”, a z rąk Marcina Tarocińskiego otrzymał pamiątkową koszulkę z numerem „9”. Pozdrowił również fanów, którzy powitali go owacjami.

„Dziękuję bardzo za zaproszenie. Zawsze tu przyjeżdżam z wielką chęcią, bo wiele lat spędziłem w tym klubie, a lepszych momentów było więcej niż gorszych. Chciałbym pozdrowić kibiców Widzewa, ale też GKS, którzy jadą tutaj w dużej grupie. Myślę, że to będzie ciekawy mecz, bo między nami takie zazwyczaj bywały. Życzę dobrego spotkania” – stwierdził snajper.

Koniarek reprezentował barwy Widzewa dwa razy: w latach 1992 – 1994 oraz 1995 – 1996. W tym czasie zdobył dla niego sześćdziesiąt pięć bramek, co długo dawało mu pierwszą pozycję w łącznej historii łódzkiego klubu, ale niedawno wyprzedził go Marcin Robak.

Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
36
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x