Korona – Widzew (skrót)

15 października 2021, 23:45 | Autor:

Tylko jedna bramka padła w dzisiejszym meczu pomiędzy Koroną Kielce a Widzewem Łódź. Gol Mattii Montiniego, przy którym bardzo duży udział miał też Juliusz Letniowski, pozwolił jednak czerwono-biało-czerwonym odnieść ważne zwycięstwo 1:0!

Transmitująca zawody stacja Polsat Sport przygotowała już ich kilkuminutowy skrót. Można go obejrzeć przy pomocy poniższego odtwarzacza.

23 komentarzy
Daniel

Idzie! Idzie! Łódzki Widzew!!!

Darek
Odpowiedź do  Daniel

Zwycięstwo bardzo cenne zwłaszcza patrząc na statystyki. Strzały 20-4dla Korony, celne 4-1, rzuty różne 15-0!, posiadanie 68-32%.Najwazniejsze to co w sieci i zero z tyłu!

Łukasz

Nasi kibice dali czadu z „Horto magiko” była moc…

Waldi

Montini miał nosa…

Łukasz

Świętokrzyskie jest Widzewskie !!!!!!!

Mariusz

Ogromnie cieszę się z tych 3 pkt jako stary 36 letni widzewiak ,
martwi mnie tylko brak Hanouska i Juliusza za tydzień , to jednak 20 % siły Widzewa , wierzę że w takim samym stosunku bramkowym pokonają te panie z kaliskiego……..

Jack

Trochę nas wykartkował przed derbami. Tabela wygląda pięknie, a przed nami najważniejszy mecz w sezonie. Już zaczynam się denerwować.

Darek
Odpowiedź do  Jack

ŁKS ma swoje problemy i finansowe i kadrowe.

Mariusz
Odpowiedź do  Darek

Tak Panie Darku ma Pan rację ale oni pospinaja się na ten mecz pomimo tych kłopotów
Pozdrawiam

Podmoczek

Rzeczywiście czeka nas ważny mecz, ale czy najważniejszy? Tabela mówi co innego. Kiedyś, przy słabszych wynikach, padały komentarze, że rywal akurat na Widzew się zmobilizował i dlatego grało się ciężko. Teraz to przeciwnikom gra się ciężko, a nasi są zmotywowani – bardziej niż rywal grający przecież z liderem i taką marką, jaką jest Widzew. Widać rękę trenera, który buduje drużynę z charakterem. Czy ktoś miałby pretensje do piłkarzy Widzewa, że grając w jedenastu (10 + kibice) przeciwko trzynastu (11 + sędzia + jednak paru kibiców), przez ponad pół godziny, stracili bramkę przy takim naporze Korony? A oni jednak dali radę. Końcówka… Czytaj więcej »

TolekBanan

Sami się wykartkowaliśmy. Montini, Danielak, Karasek, Letniowski – te kartki były na własne życzenie i bardzo głupie.

Szkoda Marka, bo kartka jest wynikiem tego, że nie gwizdnął nakładki ale odwołanie się nic nie da.

Takie sytuacje często kreują nowych bohaterów a o środek jestem spokojny, bo mamy Aziza i Muchę, w razie czego Kuna i wierzę, że dadzą radę. Już Pan Trener coś wymyśli jak zakręcić Pejsy ;)

Odpowiedź do  TolekBanan

Zważywszy na to co nie gwizdał i nie wyciągał kartek dla Korony, to jednak wykartkował.
W zasadzie to gdyby pokazał 2 czerwone zawodnikom Korony, to mogliby mieć pretensje do siebie.

Tangur

Wczoraj był najważniejszy mecz mordo z vice liderem. Co nas obchodzi jakaś akademia piłkarska z 8 miejsca?

Bukov

Najważniejszy mecz był wczoraj, to był egzamin z dojrzałości, wróciliśmy z tarczą, teraz już z górki.