Wystartowały zapisy na 67. Derby Łodzi!

16 października 2021, 12:00 | Autor:

Z małym opóźnieniem, ale w końcu są! Punktualnie o godzinie 12:00 wystartowały długo wyczekiwane zapisy na 67. Derby Łodzi. Cały proces jest podobny do tego, który stosowany był podczas poprzednich domowych spotkań Widzewa Łódź w tym sezonie, jednak zaszły w nim pewne bardzo istotne zmiany. Jakie konkretnie?

Poniżej prezentujemy pełny opis systemu zapisów zamieszczony na widzew.com:

Najbliższe #DerbyŁodzi będą okazją nie tylko do walki o sportowy prymat w „Mieście Włókniarzy”, ale też do wsparcia Akademii Widzewa.

Już 24 października o godz. 18:00 Widzew podejmie w Sercu Łodzi drużynę ŁKS-u, a na boisku napisany zostanie kolejny rozdział historii łódzkiej rywalizacji piłkarskiej. W przeszłości „Miasto Włókniarzy” było świadkiem świetnych widowisk – w ich trakcie ważne było, jest i zawsze będzie wsparcie trybun. Jesteśmy pewni, że nie inaczej będzie przy okazji 67. derbów Łodzi.

Ten mecz będzie wyjątkowy nie tylko pod względem piłkarskich emocji, ale również poprzez sposób dystrybucji miejsc na mecz derbowy. Mając na uwadze liczne głosy kibiców, Widzew Łódź – jako pierwszy Klub w Polsce – zdecydował się na połączenie standardowej sprzedaży ze społecznymi licytacjami o bilety na rzecz Akademii Widzewa!

#DerbyDlaWidzewa

Akcja #DerbyDlaWidzewa to kontynuacja znanej z poprzednich derbów Łodzi zbiórki #GramyUsiebie: Wypełnijmy wirtualny sektor gości przy al. Unii 2. Podczas poprzedniego meczu derbowego kibice Widzewa nie mogli zasiąść na trybunach stadionu lokalnego rywala, ale dali wyraz wsparcia dla drużyny poprzez zakup biletów na wirtualny sektor gości na obiekcie przy al. Unii Lubelskiej 2. Fani czerwono-biało-czerwonych wykupili 8054 wejściówek, a zysk ze sprzedaży – podwojony przez Klub – wyniósł ponad 80 tys. zł. Pieniądze te w całości zostały przeznaczone na rozwój Akademii Widzewa. Udało się za nie nabyć nowoczesny sprzęt do analizy wideo, narzędzia do pracy sztabu motorycznego i fizjoterapeutów, a także pokryć koszt zakupu nowych strojów i sprzętów treningowych. W nowym sezonie przy okazji derbów Łodzi kibice ponownie będą mogli wesprzeć Akademię Widzewa.

Bo derby to nie tylko chwila walki o trzy punkty w lidze. To także moment, gdy możemy położyć fundament pod przyszłość Klubu, jakim jest silna Akademia Widzewa. Wykorzystajmy mecz derbowy do wielkiej zbiórki, która pozwoli wykonać Akademii kolejny krok na drodze swojego rozwoju. Niech te DERBY będą DLA WIDZEWA chwilą solidarności całego środowiska!

Karnetowiczu, przekaż miejsce znajomym lub wspomóż Akademię!

Dystrybucja wejściówek na mecz 14. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy Widzewem Łódź a ŁKS-em Łódź będzie podzielona na dwa etapy. Pierwszy rozpoczyna się w sobotę 16 października o godz. 12:00 i będzie skierowany dla posiadaczy karnetów, którzy do wtorku 19 października do godz. 19:10 będą mogli deklarować swoją obecność na meczu derbowym. Każdy karnetowicz deklarujący swój udział w spotkaniu podczas zapisu będzie mógł wpłacić dowolną kwotę, która w całości zostanie przeznaczona na wsparcie klubowej Akademii. Ważne jest, by koniecznie zgłosić swój udział przed upływem terminu, ponieważ przed meczem z ŁKS-em nie będzie możliwe wygenerowanie bezpłatnych biletów dla karnetowiczów, którzy przegapią termin zapisów na mecz.

Co ważne, posiadacze abonamentów na mecze domowe Widzewa, którzy będą pewni, że nie pojawią się na meczu, będą mogli standardowo wygenerować kod i przekazać go wybranej osobie.

Druga opcja to zwolnienie swojego miejsca i powiększenie puli biletów przeznaczonych przez Klub na wsparcie Akademii Widzewa, do czego zachęcali już wcześniej kibice. Klub daje więc taką – karnetowicze sami zdecydują, czy chcą przekazać swoje miejsce innej osobie, czy wesprzeć Akademię Widzewa.

Wspieraj Akademię i oglądaj 67. #DerbyŁodzi!

W środę 20 października o godz. 12:00 zostanie uruchomiony specjalny system dystrybucji wejściówek na mecz derbowy, z których zysk będzie przeznaczony na wsparcie grup młodzieżowych.

Klub podjął decyzję o sprzedaży wszystkich wolnych biletów na mecz z ŁKS-em w uporządkowany sposób – z celem głównym przekazania całego zysku na wsparcie Akademii Widzewa.

Od środy 20 października od godz. 12:00 do czwartku 21 października do godz. 23:59 kibice nieposiadający karnetów będą mogli zakupić bilet wybierając dany sektor, ale bez wskazywania konkretnego miejsca.

Ceny biletów pozostaną bez zmian, jednak o nabyciu biletu będzie decydować wysokość dodatkowej wpłaty na Akademię Widzewa.

O przyznaniu wejściówki zdecyduje ranking wpłat na miejsca dostępne na danym sektorze, który będzie stale aktualizowany w systemie biletowym.

Zmiany w rankingu będzie można śledzić za pośrednictwem panelu biletowego, a cała lista wpłat zostanie opublikowana w piątek o godz. 8:00. W wypadku nieopłacenia biletu, w sobotę 22 października szansę na zakup otrzymają kibice, którzy zajęli kolejne miejsca w rankingu.

Poznaj zasady i dołącz do akcji #DerbyDlaWidzewa

NIE MASZ KARNETU? TAK KUPISZ BILET NA MECZ Z ŁKS-EM!

1. Zaloguj się na swoje konto na stronie widzew.com.

2. Przejdź do systemu biletowego.

3. Wybierz sektor, na którym chcesz zasiąść.

4. Wpisz kwotę, jaką chcesz zapłacić za bilet i wesprzeć Akademię Widzewa.

5. Śledź ranking i nie daj się wyprzedzić!

6. Opłać wejściówkę.

7. Wydrukuj bilet.

HARMONOGRAM ZAPISÓW NA MECZ Z ŁKS-EM:

16.10 (sobota), godz. 12:00 – 19.10 (wtorek), godz. 19:10 – zapisy na mecz dla karnetowiczów

20.10 (środa) – 21.10 (czwartek), godz. 23:59 – start licytacji biletów na mecz

21.10 (piątek), do godz. 8:00 – zamknięcie i weryfikacja rankingu

21.10 (piątek), do godz. 23:59 – czas na opłacenie wylicytowanych biletów

22.10 (sobota), godz. 8:00 – 23:59 – weryfikacja wpłat i rankingu, czas na opłaty

Zasady zapisów dla karnetowiczów na mecz z ŁKS-em

Karnetowicze, którzy zaznaczą w systemie, że posiadają zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19 i tym samym nie będą zaliczani do limitu określonego w rozporządzeniu, będą zobowiązani okazać przy wejściu na stadion zaświadczenie o szczepieniu, tzw. paszport covidowy lub informację o szczepieniu z Internetowego Konta Pacjenta. Nieokazanie dokumentu może skutkować odmową wejścia na mecz z uwagi na limit miejsc dla osób niezaszczepionych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Oczywiście dokumenty te nie będą zapisywane podczas weryfikacji w trakcie wejścia na imprezę masową i tym samym nie będą potem przechowywane. Jedynie dla celów bieżącej kontroli przy wejściu weryfikowana będzie autentyczność i ważność zaświadczenia.

Jeśli chodzi o osoby poniżej 18. roku życia, to zgodnie z uzyskanymi przez Klub interpretacjami przepisów, muszą być one traktowane jak osoby dorosłe, tzn. dzieci i młodzież nieposiadające zaświadczenia o szczepieniu będą wliczane w limit 50% pojemności stadionu, a posiadające zaświadczenie o szczepieniu – znajdą się poza limitem. Z kolei tzw. ozdrowieńcy – zgodnie z obowiązującymi przepisami – są wliczani w limit 50% pojemności obiektu.

Karnetowicze, którzy nie potwierdzą posiadania zaświadczenia o szczepieniu przeciw COVID-19 w momencie zapisu na mecz, będą mogli wejść na stadion do liczby stanowiącej 50% pojemności stadionu, czyli w maksymalnej liczbie 8721. Jeśli osób takich będzie więcej, o wejściu będzie decydować liczba meczów w sezonie, w których wziął udział karnetowicz nieposiadający zaświadczenia o szczepieniu.

Karta karnetowa do czasu zdjęcia obostrzeń nie jest potrzebna do wejścia na stadion. Zarówno w przypadku karnetowiczów posiadających zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, jak i karnetowiczów bez takiego zaświadczenia, do wejścia na mecz nadal uprawniać będzie jedynie przydzielony danemu posiadaczowi karnetu bilet jednorazowy na konkretne spotkanie. Będzie on dostępny na koncie nabywcy i powinien zostać wydrukowany lub ewentualnie okazany na urządzeniu mobilnym.

Utrzymane zostaje pierwszeństwo zapisów na mecz dla członków Klubu 1910, przy czym również oni będą musieli zadeklarować w systemie ewentualne posiadanie zaświadczenia o szczepieniu przeciwko COVID-19.

Nadal dostępna będzie możliwość przekazywania przez karnetowiczów swoich miejsc innym osobom. Jeśli karnetowicz chce przekazać swoje miejsce innej osobie, musi normalnie dokonać zapisu na mecz na swoje miejsce karnetowe. Jeżeli po etapie zapisów zostanie mu przyznany bilet, to może albo go pobrać i samemu wziąć udział w meczu albo wygenerować kod, który przekaże dowolnej osobie. Osoba ta będzie mogła kupić bilet używając przekazany przez karnetowicza kod i tym samym zająć jego miejsce na stadionie. Co ważne, jeśli karnetowicz pobierze bilet, kod nie zadziała podczas zakupu biletu przez osobę trzecią. Zasada ta działa również w drugą stronę – jeśli karnetowicz przekaże kod na swoje miejsce i ktoś zarezerwuje na nie bilet, to posiadacz karnetu nie pobierze już na to miejsce biletu.

Zapisy na 67. Derby Łodzi odbywają się TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
2 lat temu

Witam
Czy ktoś że chce się zamienić na miejsca mam dwa miejsca na „B4” a w zamian chciałbym jeden na Zegar
Zainteresowani proszę o kontakt ::[email protected]

Seba 1910
Odpowiedź do  Dawid
2 lat temu

Chłopie nie kombinuj idź tam gdzie masz karnet

Mar
Odpowiedź do  Seba 1910
2 lat temu

Może się boi zbyt blisko zatorowych siedziec

Seba 1910
2 lat temu

O 12 się zaczęło a już o 12:30 było 5000 tysięcy zapisanych będzie miazga w niedzielę

Padre
Odpowiedź do  Seba 1910
2 lat temu

Byłoby pięknie gdyby na stadion weszło 5000 tysięcy kibiców (czyli pięć milionów ;)

RedMan
2 lat temu

Kartka Hanouska oczywiście nie słuszna. Brak Letniowskiego to spore osłabienie… Ale od czego mamy zmienników? Już nie róbmy z bazarowych Bayernu ;) to są przeciętniacy którym dodatkowo nie płacą i są bez formy. Ambitnie walczący Mucha czy Teteh spokojnie sobie poradzą w pomocy, mamy jeszcze spore rezerwy niezłych zawodników którzy czekają na swoją szansę. Nie róbmy dramatu, róbmy swoje!

bruce
2 lat temu

Zajebisty pomysł, nawet jak jakieś białe końcowy będą chciały iść na nasze sektory, to będą musieli nieźle się dołożyć do biletu

13.
2 lat temu

KOCHAM TRENERA NIEDŹWIEDZIA!
Chyba to już odpowiedni moment żeby to powiedzieć. To pierwszy raz od wielu, wielu lat kiedy patrzy się na grę tej drużyny bez bólu zębów od zgrzytania.
To pierwszy raz od wielu, wielu lat kiedy ta druzyna wygląda jak druzyna. Piłeczka chodzi, chłopaki walczą, nie widać tej takiej mgły i nieporadności jak od wielu lat. Uwielbiam patrzeć jak grają.
Jeżeli jakiś decydent z jakiegoś błahego powodu zwolni Pana Trenera to chyba oszaleję.
MUREM ZA NIEDŹWIEDZIEM!

adam
Odpowiedź do  13.
2 lat temu

przedewszystkim walczą o każdą piłe jak trzeba to na dupach jeżdżą , ba na siedząco potrafią nogę włożyć i piłke wybić to się chce oglądać nawet jak cierpimy tak jak wczoraj

Pawelec
2 lat temu

Gdzie jest mój ukochany numer 9 Pan Przemysław Kita co się dzieje z moim przyjacielem?może na derby?

Widzewie Quo Vadis?
Odpowiedź do  Pawelec
2 lat temu

A może tak zaczekać? On dopiero zaczął trenować z drużyną, skończył rehabilitację. Od teraz musi zrobić jakos konkretny cykl. Jeśli tak uwielbiasz Przemka to daj mu dojść do siebie i się wzmocnić, zaufaj trenerowi inaczej pogra 3 mecze i znów będzie stałym bywalcem ale oddziałów szpitalnych.

Paweł
2 lat temu

Gdzie jest mój ukochany numer 9 Pan Przemysław Kita co się dzieje z moim przyjacielem?może na derby?

Gylfi
2 lat temu

Drodzy kibice, gdyby ktoś nie mógł iść na derby, oczywiście nikomu tego nie życzę a ma karnet to z chęcią przyjmę jego miejsce obojętnie na jakim sektorze, tylko nie z pejsami :p luźne zapytanie bez ciśnienia, szkoda by było żeby się bilet zmarnował :)

Szczepan
2 lat temu

czy ktoś może nie ma możliwości pójścia na mecz chętnie bym przygarnął kod dla syna najlepiej na A4

Mr. X
2 lat temu

Fajnie by było aby było tez wsparcie dla naszych koszykarek.
Większość to zawodniczki wychowanki naszej drużyny.
I tu też jest szkółka sportowa gdzie dla odmiany gra i trenuje ładniejsza część kibiców.
Wiem, że takich próśb na każdym kroku jest sporo ale to też nasza Widzewska krew.
MUKS Widzew nie jest bogatym klubem i liczy się każda złotówka, która wydatkowana jest bardzo racjonalnie.

artur
2 lat temu

oddam 2 bilety na vip po 1000

Forsiu
Odpowiedź do  artur
2 lat temu

Miło z twojej strony ,że chcesz oddać Brawo .
Podaj numery karnetów ,które chesz zwolinć.
Po 1000 kroć dziękuję

17
0
Would love your thoughts, please comment.x