Łodzianie odwołali się od kartki Visnakovsa
24 lutego 2014, 15:44 | Autor: RyanPo przejrzeniu materiału video z meczu z Piastem Gliwice Widzew postanowił złożyć odwołanie do Komisji Ligi Ekstraklasy S.A. od żółtej kartki, jaką w 61 minucie gry obejrzał Aleksejs Visnakovs.
Zdaniem szefów łódzkiego klubu Łotysz, w starciu z obrońcą Janem Polakiem, został sfaulowany, a zespołowi należał się rzut wolny przed polem karnym rywali. Inaczej sytuację zinterpretował jednak arbiter spotkania, Paweł Raczkowski, który uznał, iż Visnakovs symulował faul. Pomocnik obejrzał za to żółtą kartkę, zdaniem Widzewa – absolutnie niesłuszną.
To już drugi przypadek tej wiosny, kiedy to łodzianie składają odwołanie od decyzji sędziego. Podobnie było przed tygodniem, kiedy to kwestionowano zasadność ukarania kartkami Eduardsa Visnakovsa, Mariusza Rybickiego oraz Marka Wasiluka. Komisja Ligi podtrzymała jednak boiskowe decyzje Szymona Marciniaka z meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Czy tym razem również pozostanie ślepa na pomyłkę arbitra przekonamy się po posiedzeniu Komisji.
Foto: widzew.pl






Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Cracovia
Lech Poznań
Korona Kielce
Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Radomiak Radom
Motor Lublin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice 
Legia II Warszawa
Ząbkovia Ząbki
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
KS CK Troszyn
GKS Bełchatów
Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec
KS Wasilków
Mławianka Mława
Znicz Biała Piska