M. Nalepa: „Widać poprawę gry w defensywie”
10 lutego 2023, 11:28 | Autor: Ryan
W czwartkowej konferencji prasowej, poświęconej meczowi z Widzewem Łódź, oprócz trenera Marcina Kaczmarka udział wziął również Michał Nalepa. Co obrońca Lechii Gdańsk powiedział dziennikarzom przed starciem z RTS?
Na początku Nalepa pytany był o większa motywację ze względu na przyjazd trenera reprezentacji Polski. „Obecność selekcjonera na meczu, to fajny dodatkowy smaczek, ale każdy z nas w każdym spotkaniu daje z siebie 100%. Ta wizyta nie będzie miała więc jakiegoś dużego wpływu na to, jak będziemy się prezentować. Ale miło byłoby, jakby chociaż jeden z nas przyciągnął uwagę Fernando Santosa” – mówił stoper Lechii.
Piłkarz przyznał, że w jego odczuciu postawa obronna gdańszczan wygląda coraz lepiej. „Widać poprawę gry w defensywie, za co odpowiedzialny jest cały zespół. Bronimy kompaktowo, w jedenastu, zaczynając od Łukasza Zwolińskiego. On także bardzo nam pomaga. Bronimy się nisko, jesteśmy skoncentrowani i uważam, że to jest fundament do tego, żebyśmy w kolejnych spotkaniach prezentowali się tak sam dobrze, albo jeszcze lepiej. Choć oczywiście wciąż mamy wiele do poprawienia” – przyznał przed meczem z Widzewem.
Przeciwko łodzianom nie będzie mógł wystąpić pauzujący za żółte kartki Maciej Gajos. W związku z tym obrońca powinien przejąć od niego rolę kapitana. „Naszym kapitanem jest Maciek, ale ja jestem jego zastępcą już któryś rok, więc pewnie ta opaska przejdzie na mnie. Jestem do tego przyzwyczajony” – powiedział Michał Nalepa.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Napiszcie o dewastacji murali, bo chciałbym wylać publicznie trochę jadu na śmierdzącą moczem patologie, która się tego dopuściła.
A kogo za takich uważasz ???? Jak Widzew chciał grac na trybunie ŁKS za Cacka to nie przeszkadzało ??? Jak chciał robić jubileusz 110 lecia w AA to tez nie ??? Jak koszykarki chciały tam grac to tez nie przeszkadzało ???