M. Nalepa: „Widać poprawę gry w defensywie”

10 lutego 2023, 11:28 | Autor:

W czwartkowej konferencji prasowej, poświęconej meczowi z Widzewem Łódź, oprócz trenera Marcina Kaczmarka udział wziął również Michał Nalepa. Co obrońca Lechii Gdańsk powiedział dziennikarzom przed starciem z RTS?

Na początku Nalepa pytany był o większa motywację ze względu na przyjazd trenera reprezentacji Polski. „Obecność selekcjonera na meczu, to fajny dodatkowy smaczek, ale każdy z nas w każdym spotkaniu daje z siebie 100%. Ta wizyta nie będzie miała więc jakiegoś dużego wpływu na to, jak będziemy się prezentować. Ale miło byłoby, jakby chociaż jeden z nas przyciągnął uwagę Fernando Santosa” – mówił stoper Lechii.

Piłkarz przyznał, że w jego odczuciu postawa obronna gdańszczan wygląda coraz lepiej. „Widać poprawę gry w defensywie, za co odpowiedzialny jest cały zespół. Bronimy kompaktowo, w jedenastu, zaczynając od Łukasza Zwolińskiego. On także bardzo nam pomaga. Bronimy się nisko, jesteśmy skoncentrowani i uważam, że to jest fundament do tego, żebyśmy w kolejnych spotkaniach prezentowali się tak sam dobrze, albo jeszcze lepiej. Choć oczywiście wciąż mamy wiele do poprawienia” – przyznał przed meczem z Widzewem.

Przeciwko łodzianom nie będzie mógł wystąpić pauzujący za żółte kartki Maciej Gajos. W związku z tym obrońca powinien przejąć od niego rolę kapitana. „Naszym kapitanem jest Maciek, ale ja jestem jego zastępcą już któryś rok, więc pewnie ta opaska przejdzie na mnie. Jestem do tego przyzwyczajony” – powiedział Michał Nalepa.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Stefański
1 rok temu

Napiszcie o dewastacji murali, bo chciałbym wylać publicznie trochę jadu na śmierdzącą moczem patologie, która się tego dopuściła.

łowca kłamstw
Odpowiedź do  Stefański
1 rok temu

A kogo za takich uważasz ???? Jak Widzew chciał grac na trybunie ŁKS za Cacka to nie przeszkadzało ??? Jak chciał robić jubileusz 110 lecia w AA to tez nie ??? Jak koszykarki chciały tam grac to tez nie przeszkadzało ???

2
0
Would love your thoughts, please comment.x