Można już zwalniać miejsca na mecz ze Śląskiem

10 lutego 2023, 13:03 | Autor:

Przed zespołem Widzewa wyjazdowe spotkanie, ale klub przygotowuje się już do kolejnego domowego meczu. W piątek, 17 lutego łodzianie podejmować będą Śląsk Wrocław. Od dziś można już zwalniać miejsca na to spotkanie!

Ponieważ kibice czerwono-biało-czerwonych kupili komplet karnetów na rundę wiosenną, aby na stadionie mógł pojawić się ktoś nieposiadający stałego abonamentu, musi liczyć na zwolnienie miejsca. Można tego dokonać poprzez platformę biletową Stellis Ticket One, przygotowaną przez partnera technologicznego klubu. Podobnie, jak było to już w paru poprzednich latach, każdy będzie mógł też wygenerować kod, który przekaże wybranej osobie.

Pierwsza faza korzystania z kodów trwa od piątku, 10 lutego, od godziny 12:00 do środy, 15 lutego, do końca dnia. W czwartek, 16 lutego, w południe, wystartuje za to otwarta sprzedaż biletów na mecz ze Śląskiem. Zwalniać miejsca można do dwóch godzin przed spotkaniem. Przypominamy, że każdorazowe zwolnienie to 1% rabatu na zakup karnetu w kolejnym sezonie. Starcie z „Wosjkowymi” zacznie się w piątek, 17 lutego, o godzinie 20:30.

Więcej na temat zwalniania miejsc TUTAJ. Proces odbywa się TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Alf
1 rok temu

Od 14 dopiero zwalnianie ruszy

Posejdon
1 rok temu

Nie w temacie, ale… patologia z drugiej miasta oburza się za każdym razem kiedy nazywana jest patologią. Czy po zniszczeniu dwóch HISTORYCZNYCH murali dalej macie jakieś wątpliwości i będziecie się burzyć? Jesteście mentalną zakałą Łodzi. Trzeba wam to przypominać na każdym kroku.

Mar
Odpowiedź do  Posejdon
1 rok temu

A na co ty liczyłeś po akcji malowania krzesełek w tamtejszym burdelu? Że będą stać na straży, żeby nie popsuć? Życie…uderzasz- bądź gotowy na cios. Ps WTM sprytnie milczy na ten temat. Nauka od zarządu, który też w niewygodnych sprawach tnie głupa.

Aleks
1 rok temu

Przyjmę dwa bilety pod zegar. Będę bardzo wdzięczny. Moj mail [email protected]

Bartek85
1 rok temu

Czemu na WTM brak informacji o zniszczonych Widzewskich muralach?

przemo
Odpowiedź do  Bartek85
1 rok temu

ten portał jest spoznioniony o 48 godzin!

Roberto
Odpowiedź do  Bartek85
1 rok temu

Może warto temu ich przyszłemu inwestorowi podesłać, żeby wiedział z jaką patologią chce się skumać.

Mar
Odpowiedź do  Bartek85
1 rok temu

Niewygodny temat

Bartek85
1 rok temu

Dlaczego na WTM brak informacji o zniszczonych Widzewskich muralach???

Infidel
1 rok temu

 „Wosjkowymi” co to ukrainiec pisał

10
0
Would love your thoughts, please comment.x