„Mapa Pamięci”. Odwiedź groby Wielkich Widzewiaków

31 października 2017, 08:52 | Autor:

Już jutro dzień Wszystkich Świętych, a pojutrze Dzień Zaduszny, w którym wspominamy pamięć bliskich. Z myślą o nieobecnych już z nami Wielkich Widzewiakach OSK „Tylko Widzew” stworzyło  swoistą „Mapa Pamięci”.

Poniżej pomysłodawcy wyjaśnią cel tej inicjatywy:Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny, które poświęcamy wspomnieniom nieobecnych już z nami bliskich i w jakiś sposób ważnych dla nas osób. Jako widzewska rodzina mamy poczucie, że w tych wyjątkowych dniach powinniśmy oddawać również cześć i pamięć tym, którzy swoim życiem dołożyli cegiełkę do funkcjonowania naszego ukochanego Klubu. To ważne, aby w tych dniach spróbować wygospodarować chociaż chwilę czasu, by odwiedzić groby Wielkich Widzewiaków i w symboliczny sposób zaznaczyć, że jako kibice jesteśmy im wdzięczni, za ich trud, który w różny sposób, na miarę naszych możliwości, staramy się kontynuować.

Aby ułatwić każdemu odnalezienie nagrobków oraz zdobycie informacji na temat tego, kim byli Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew”, wraz z Przyjaciółmi i Rodzinami Wielkich Widzewiaków stworzyło pierwszą interaktywną mapę pomagającą nie tylko odnaleźć poszczególne groby, ale również zobaczyć ich zdjęcia czy przeczytać opisy przybliżające zasłużonych Widzewiaków.
Mapę i więcej informacji na jej temat znajdziecie na stronie TUTAJ.

Mając świadomość tego, że mapa nie jest kompletna zachęcamy wszystkich zainteresowanych zarówno do odwiedzania grobów, które są już na nią naniesione, jak i do pomocy w jej uzupełnianiu – kontakt: [email protected]


Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress