Meczu Widzewa znów nie będzie w TV

6 października 2014, 11:35 | Autor:

orange

Przed startem sezonu wydawało się, że Widzew będzie łakomym kąskiem dla stacji transmitującej rozgrywki i często będzie gościł na antenie. Niska pozycja w tabeli i kiepska gra sprawiają jednak, że kamery Orange Sport niechętnie pokazują występy łodzian kibicom przed telewizorami. W najbliższych transmisjach, zaplanowanych przez „OS”, próżno szukać łódzkiej drużyny.

Widzew był pokazywany na początku sezonu głównie przy okazji meczów wyjazdowych: w Katowicach, Nowym Sączu i Gdyni. Dopiero spotkanie na swoim boisku ze Stomilem Olsztyn transmitowane było na żywo w Orange Sport. Później jeszcze telewidzowie mogli obejrzeć łodzian na ekranach w meczu w Niecieczy i był to ostatni raz, kiedy stacja zdecydowała się na taki ruch.

W kolejkach nr 9 i 10 widzewiacy byli pomijani. Tak samo było w sobotę podczas starcia z Wisłą Płock (pokazywane były mecze Olimpii ze Stomilem oraz Dolcanu z Zagłębiem). Również w najbliższy weekend zdecydowano się na pokazanie innych pojedynków (Olimpii z GKS Katowice i Bytovii z Arką).