TMRF idzie jak burza! Faworyt rozgromiony!

5 października 2014, 17:56 | Autor:

TMRF_drużyna

W bardzo ważnym TMRF Widzew rozgromił na swoim boisku jednego z mocnych kandydatów do awansu, Sazan Pęczniew, aż 7:0! Dla gospodarzy była to czwarta wygrana w czwartym meczu! Chyba będzie lider!

Przed meczem pełna koncentracja i mobilizacja. Wszak na boczne boisko przy Piłsudskiego przyjechał dziś jeden z głównych faworytów do wygrania Grupy I B Klasy, Sazan Pęczniew. Goście w poprzednim sezonie zajęli drugie miejsce, a awans przegrali tylko stosunkiem meczów bezpośrednich z rezerwami Boruty Zgierz.

Do meczu widzewiacy przystępowali więc z solidną dawką respektu dla rywala, ale absolutnie bez strachu, z wiarą we własne umiejętności. Pokora się przydała, bo kibicowska drużyna grała jak z nut! Do przerwy kibicowski zespół co prawda prowadził „tylko” dwoma golami (ich autorami byli obrońca Krystian Bielecki i napastnik Radosław Kacprzak), ale w drugiej połowie worek z bramkami rozwiązał się na dobre. Do siatki Sazanu strzelali kolejno: Kamil Sosnowski, Mateusz Kurak, Marcin Ślaski, Łukasz Żegota oraz ponownie Ślaski.

TMRF rozgromił silnego rywala aż 7:0 dominując na boisku przez całe 90 minut. Tak wysoka wygrana najprawdopodobniej da widzewiakom awans na fotel lidera rozgrywek, choć matematycznie może wyprzedzić ich jeszcze Hetman Łódź (rozegrał jeden mecz więcej).

TMRF Widzew Łódź – Sazan Pęczniew 7:0 (2:0)
Gole: Ślaski (dwa), Bielecki, Kacprzak, Sosnowski, Kurak, Żegota