Mobilizacja kibiców Podbeskidzia na mecz z Widzewem

12 listopada 2021, 08:30 | Autor:

Przyzwyczailiśmy się już, że dla większości kibiców klubów I ligi mecz z Widzewem Łódź to wielkie święto. Nie inaczej będzie jutro, przy okazji wyjazdowego spotkania z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Fani „Górali” od dłuższego czasu mobilizują się bowiem na ten dzień.

Jak sami podkreślają bielszczanie, przyjazd czterokrotnego mistrza Polski to dla nich „mecz rundy”. Od początku listopada stale przypominają o tym za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Facebooku, gdzie wrzucają swoje materiały promocyjne. Oprócz tego, na mieście pojawiło się sporo plakatów oraz transparentów zachęcających do przyjścia jutro na stadion.

W akcję zachęcającą do wybrania się na starcie z widzewiakami włączył się również sam klub. Bilety do „młyna” kosztują 5 złotych, a w środę ich sprzedaż w jednym z centrów handlowych promowali piłkarze Podbeskidzia, w tym znany fanom czerwono-biało-czerwonym Konrad Gutowski. Na ten moment swoich nabywców znalazło już ponad cztery tysiące wejściówek.

Warto wspomnieć, że mobilizację ogłosili też sympatycy Ruchu Chorzów, którzy z racji braku swojego wyjazdu wspierać będą obecnych na stadionie fanów z „Miasta Włókniarzy”.

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
17
0
Would love your thoughts, please comment.x