Podsumowanie meczów Akademii Widzewa (9-11 listopada)
11 listopada 2021, 16:55 | Autor: Kamil
Trzy drużyny Akademii Widzewa miały wybiec na boisko w trakcie bieżącego tygodnia. Mecz rezerw z Borutą Zgierz w półfinale okręgowego Pucharu Polski został jednak przełożony o dwa tygodnie, zatem w grze zobaczyliśmy tylko dwa zespoły. Oba odniosły zwycięstwa!
Żadnych problemów z pokonaniem swojego przeciwnika nie mieli trampkarze młodsi, którzy wygrali w Tomaszowie Mazowieckim z Pilicą 11:0. Dzięki temu wynikowi, podopieczni Norberta Smorawskiego zapewnili sobie też triumf w lidze! Taki sukces już wcześniej mieli zagwarantowany młodzicy, a teraz przypieczętowali go, ogrywając Metalowiec Łódź 4:0.
Na murawę nie wyszła jedynie druga drużyna, która miała wybrać się na krótki wyjazd do Zgierza. Z uwagi na prośbę gospodarzy, spotkanie to przełożono jednak na środę, 24 października, a równocześnie przeniesiono na Łodziankę. Więcej na ten temat TUTAJ.
Mecze drużyn Akademii Widzewa (9-11 listopada):
Boruta Zgierz – Widzew II Łódź, mecz przełożony
U-14: Pilica Tomaszów Mazowiecki – Widzew Łódź 0:11
U-12: Metalowiec Łódź – Widzew II Łódź 0:4







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
Wisła Płock
Radomiak Radom
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Korona Kielce
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
Broń Radom
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska