Widzewskie gadżety na licytacji dla Olivera!

11 listopada 2021, 13:00 | Autor:

Kibice Widzewa Łódź już wielokrotnie pomagali potrzebującym! Tym razem robią to przedstawiciele fan clubu ze Skrażyska-Kamiennej, którzy wspierają leczenie ciężko chorego chłopca. Od dłuższego czasu trwają licytacje charytatywne, a dzięki nim zdobyć można również kilka zupełnie unikatowych widzewskich pamiątek!

Dziewięcioletni Oliver Stachura ze Skarżyska-Kamiennej cierpi na bardzo ciężką chorobą nowotworową, a jedyną szansą na uratowanie jego życia jest kosztowny zabieg w Stanach Zjednoczonych. Kibice Widzewa z miejscowego fan-clubu pomagają w zbieraniu środków na leczenie. W związku z tym, pojawiła się możliwość wylicytowania kilku ciekawych gadżetów.

Na aukcję trafiła już piłka z autografami kilku byłych zawodników łódzkiego klubu, na której podpisy złożyli między innymi Józef Młynarczyk, Andrzeja Możejko, Piotr Szarpak czy Wiesław Wraga. Piłkę można licytować wyłącznie do piątku, 12 listopada, do godziny 20:00.

LINK DO LICYTACJI PIŁKI

Nie lada gratką jest także oryginalna koszulka z podpisami piłkarzy aktualnej pierwszej drużyny Widzewa! To trykot Pawła Zielińskiego, w którym wystąpił on w domowym spotkaniu z Chrobrym Głogów. Licytacja kończy się w poniedziałek, 15 listopada – też o godzinie 20:00.

LINK DO LICYTACJI KOSZULKI

Wspierać Olivera można również poprzez wpłatę pieniędzy na portalu SiePomaga.plTUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mar
2 lat temu

Link do Siepomaga nie działa.

Odpowiedź do  Mar
2 lat temu

Dzięki, poprawione.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x