Można już kupować bilety na mecz z Miedzią

5 listopada 2021, 14:10 | Autor:

Już w niedzielę o godzinie 12:40 piłkarze Widzewa Łódź rozegrają kolejny domowy mecz w tym sezonie, w którym mierzyć się będą z Miedzią Legnica. Od południa za pośrednictwem oficjalnej witryny widzew.com można kupować wejściówki na to szlagierowe spotkanie!

Do wczoraj trwały zapisy przeznaczone dla posiadaczy karnetów, podczas których chęć pojawienia się na trybunach „Serca Łodzi” wyraziło ponad dziesięć tysięcy widzów, czyli więcej niż połowa uprawnionych. Jeżeli któryś z karnetowiczów się nie zapisał, a jednak będzie chciał wybrać się na stadion, do pierwszego gwizdka może wystawić sobie bezpłatny bilet, o ile w puli będą dostępne miejsca. Pozostali mogą nabywać wejściówki na normalnych zasadach.

Podobnie jak przy wcześniejszych zapisach, każdy kibic może zaznaczyć, czy posiada certyfikat zaszczepienia lub paszport covidowy i czy będzie go w stanie okazać przy wejściu na trybuny. Jeżeli tak – nie będzie liczony do ogólnej puli zajętych miejsc, a co za tym idzie pozwoli uczestniczyć w tym spotkaniu na szczycie tabeli I ligi większej liczbie niezaszczepionych.

Sprzedaż biletów na niedzielny mecz z Miedzią odbywa się TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
K1910
2 lat temu

Pytanie do admina. Aplikowalam còrke na mecz z karnetu ma bilet niestety. Nie bedzie jej ba meczu mam kod zwalniajacy a nie mam gdzie go na stronie wpisac zeby na te miejsce moglaby wejsc 2 osoba to błąd na stronie czy co?

yonex
Odpowiedź do  K1910
2 lat temu

Przekazujesz wybranej osobie kod i ta osoba dokonuje zakupu biletu dla siebie.

czarny
Odpowiedź do  K1910
2 lat temu

I tacy są kibice? Zadać pytania nie można, bo minusy.?Tutaj albo przypasimy, albo po dupie. Najlepsze, ze sie uwazamy za tych co wszystko zniesiemy i wsio jest ok. Ogarnijcie sie, dajcie wolnego slowa, nie non stop minusy bo ktos ma inne zdanie. A i jeszcze jedno, nie jestem z drugiej strony, jak to u wielu z nas bardzo ciagnie (piszac).

4
0
Would love your thoughts, please comment.x