Można już kupować bilety na mecz z Miedzią

5 listopada 2021, 14:10 | Autor:

Już w niedzielę o godzinie 12:40 piłkarze Widzewa Łódź rozegrają kolejny domowy mecz w tym sezonie, w którym mierzyć się będą z Miedzią Legnica. Od południa za pośrednictwem oficjalnej witryny widzew.com można kupować wejściówki na to szlagierowe spotkanie!

Do wczoraj trwały zapisy przeznaczone dla posiadaczy karnetów, podczas których chęć pojawienia się na trybunach „Serca Łodzi” wyraziło ponad dziesięć tysięcy widzów, czyli więcej niż połowa uprawnionych. Jeżeli któryś z karnetowiczów się nie zapisał, a jednak będzie chciał wybrać się na stadion, do pierwszego gwizdka może wystawić sobie bezpłatny bilet, o ile w puli będą dostępne miejsca. Pozostali mogą nabywać wejściówki na normalnych zasadach.

Podobnie jak przy wcześniejszych zapisach, każdy kibic może zaznaczyć, czy posiada certyfikat zaszczepienia lub paszport covidowy i czy będzie go w stanie okazać przy wejściu na trybuny. Jeżeli tak – nie będzie liczony do ogólnej puli zajętych miejsc, a co za tym idzie pozwoli uczestniczyć w tym spotkaniu na szczycie tabeli I ligi większej liczbie niezaszczepionych.

Sprzedaż biletów na niedzielny mecz z Miedzią odbywa się TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
4
0
Would love your thoughts, please comment.x