Można już zwalniać miejsca na mecz z Lechem

10 maja 2024, 18:17 | Autor:

Przed zawodnikami Widzewa domowe spotkanie z Zagłębiem Lubin, ale kibice mogą już myśleć o kolejnym domowym pojedynku. W spotkaniu 33. kolejki rywalem łodzian będzie Lech Poznań, a rozpocznie się ono 19 maja o godzinie 17:30. Można już zwalniać miejsca na to spotkanie!

Ponieważ kibice RTS kupili komplet karnetów na rundę wiosenną, aby na stadionie mógł pojawić się ktoś nieposiadający stałego abonamentu, musi liczyć na zwolnienie miejsca. Można tego dokonać poprzez platformę biletową Stellis Ticket One, przygotowaną przez partnera technologicznego klubu. Podobnie, jak było to już w paru poprzednich latach, każdy będzie mógł też wygenerować kod, który przekaże wybranej osobie.

Pierwsza faza korzystania z kodów trwa od dzisiaj od godziny 12:00 do czwartku, 16 maja, do końca dnia. W piątek, 17 maja, w samo południe, wystartuje za to otwarta sprzedaż biletów na mecz z Lechem. Zwalniać miejsca można do dwóch godzin przed spotkaniem. Przypominamy, że każdorazowe zwolnienie to 1% rabatu na zakup karnetu w kolejnym sezonie. Starcie z poznaniakami zacznie się w niedzielę, 19 maja, o godzinie 17:30.

Więcej na temat zwalniania miejsc TUTAJ. Proces odbywa się TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x