Nie zwlekaj! Kup bilet na mecz z Górnikiem!

8 sierpnia 2013, 16:19 | Autor:

Zespół Radosława Mroczkowskiego w minioną sobotę wygrał drugi mecz na własnym stadionie. Po pokonaniu Zawiszy Bydgoszcz, łodzianie wygrali z Koroną Kielce. Już w sobotę widzewiacy będą mieli szansę przedłużyć dobrą passę na swoim obiekcie w meczu z Górnikiem Zabrze.

gilJeśli chcesz zobaczyć na żywo jak Widzew radzi sobie na swoim stadionie z wiceliderem T-Mobile Ekstraklasy przyjdź w sobotę na stadion przy al. Piłsudskiego. Pojedyncze wejściówki na mecze można kupować w zróżnicowanych cenach, korzystając przy tym z różnorodnych zniżek m. in. dla dzieci, kobiet i seniorów.

– Chcielibyśmy, aby na sobotnim meczu z Górnikiem Zabrze na trybunach pojawiło się jeszcze więcej Kibiców, niż miało to miejsce np. w przypadku spotkań z Zawiszą Bydgoszcz i Koroną Kielce. Te dwa mecze pokazały, że w naszym zespole jest spory potencjał, dlatego warto przychodzić na al. Piłsudskiego i dopingować Widzew. Tak też musi być sobotę. Mobilizujcie swoich znajomych, przyjaciół i kolegów. Dopingujemy Widzew w meczu z Górnikiem! – mówi Michał Kulesza, Członek Zarządu RTS Widzew Łódź S.A.

Bilety oraz karnety na wszystkie mecze można na razie nabywać w punkcie informacyjnym usytuowanym przy stadionie przy al. Piłsudskiego (od strony ul. Tunelowej) od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 19:00. W dniu meczu kasy otwarte będą od godziny 09.00.