Pijemy tylko „Oficjalną wodę Widzewa Łódź”!

8 sierpnia 2013, 15:26 | Autor:

Firma Sandigo Sp. z o.o. producent  wody mineralnej „Polanica Zdrój” kontynuuje w sezonie 2013/2014 współpracę z RTS Widzew Łódź S.A. Firma zdecydowała się zwiększyć swoje zaangażowanie w klub przy al. Piłsudskiego.

W ramach współpracy w okresie obowiązywania umowy firma otrzymała prawo posługiwania się tytułem: „Oficjalna Woda Widzewa Łódź”. Dodatkowo reklama produktu „Polanica Zdrój” pojawi się na bandach LED podczas meczów Widzewa rozgrywanych na stadionie przy Al. Piłsudskiego. Firma zaopatrzy również klub w swój produkt.

Od każdej sprzedanej butelki „Polanicy Zdrój” na terenie województwa łódzkiego Widzew ma również zapewnioną stałą prowizję, dzięki czemu kibic nie tylko otrzymuje dobrej jakości wodę w przystępnej cenie, ale także zasila budżet Widzewa.

Wszystkich Kibiców Widzewa zapraszamy do kupowania „Oficjalnej Wody Widzewa Łódź”. Osoba nabywającą „Polanicę Zdrój” w województwie łódzkim wspomaga także Klub. Liczymy, że dzięki temu korzyści osiągnie zarówno Widzew, jak i nasz Partner – mówi Michał Kulesza, Członek Zarządu RTS Widzew Łódź S.A.

Bardzo cieszymy się, że przedłużyliśmy umowę z Widzewem. W tym roku chcemy stać się wodą bardziej rozpoznawalną na łódzkim rynku tak, aby każdy kibic mógł wspierać swój klub zakupując nasze produkty. Wspieranie Klubu, któremu kibicuje się od lat to miłe uczucie, zachęcam wszystkich łódzkich biznesmenów – mówi Igor Pietruszewski, Wieceprezes Zarządu Sandigo Sp. z o.o.

 

źródło: Widzew Łódź