Niebawem nowa nawierzchnia na Łodziance. Jest też drugi przetarg

14 listopada 2023, 19:00 | Autor:

Trwa przebudowa boiska piłkarskiego ze sztucznej trawy w ośrodku treningowym na Łodziance. W tym tygodniu powinna zostać dostarczona nowa nawierzchnia. Ruszył również drugi przetarg.

Stara, zużyta sztuczna trawa została już zerwana i przygotowywana jest podbudowa pod instalację nowej nawierzchni. Firma Interhall, która jest generalnym wykonawcą remontu, planuje odebrać nową nawierzchnię jeszcze w tym tygodniu i być może rozpocząć jej instalację.

Na instalację prawie pełnego wymiaru potrzeba około dwóch tygodni, pod warunkiem sprzyjających warunków atmosferycznych. Po zasypaniu piaskiem kwarcowym i granulatem gumowym oraz wklejeniu linii, nastąpi finalny etap, czyli certyfikacja boiska przez laboratorium FIFA. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w połowie grudnia boisko powinno być gotowe do użytkowania.

To nie koniec dobrych informacji. W zeszłym tygodniu MOSiR ogłosił kolejny przetarg, tym razem na przebudowę boiska naturalnego na sztuczne. Zadanie obejmuje zerwanie i wywiezienie istniejącej murawy naturalnej oraz warstwy wegetacyjnej, wykonanie nowej podbudowy oraz instalację nowej sztucznej trawy.

Dodatkowo, boisko zostanie poddane certyfikacji przez laboratorium FIFA. Termin realizacji zamówienia przypada na 20 sierpnia 2024 roku.

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Taki
7 miesięcy temu

Czy dobrą wiadomością jest to, że rezygnujemy z naturalnej trawy zastępując ją sztuczną?

Darek
Odpowiedź do  Taki
7 miesięcy temu

A dziury na wjeździe zasypali bo dawno nie byłem.? Oj kiedy ośrodek treningowy z prawdziwego zdarzenia. Kiedy stadion na 25 tysięcy z prawdziwego zdarzenia i drużyna bijąca się o Mistrza a nie o utrzymanie?

West
Odpowiedź do  Darek
7 miesięcy temu

Po zmianie właściciela –

Zgredzik
Odpowiedź do  Taki
7 miesięcy temu

To jest kurwa temat zastępczy. Nic mnie to nie obchodzi. Stamir miej jaja i sprowadź tu właściciela z prawdziwego zdarzenia. Ty jesteś za cienki na rezerwy. Jak Pan Ludwik patrzy na twoje rządy to się w grobie przewraca zbawicielu z Bożej łaski.

Zgredzik
Odpowiedź do  Taki
7 miesięcy temu

Aleś mnie zaimponował stamirowski tym info. Oszczędź wstydu i daj sobie spokój z właścicielowaniem w Widzewie. Ośmieszasz nas tylko.

lewiatan137
7 miesięcy temu

Fajnie. Tylko kiedy zrobią cos z tym Notorycznym zalewaniem szatni i naprawia dach żeby nie lalo się na głowę.

Łukasz
Odpowiedź do  lewiatan137
7 miesięcy temu

Nigdy. Bo łodzianka to temat zastępczy dla gołodupca i pseudo prezesa. Kur.a kibicuję temu klubowi ponad 30 lat ale takiego burdelu to nie było tu nawet za Cacka.

Puknij się w głowę
Odpowiedź do  Łukasz
7 miesięcy temu

Jesteś totalnym idiotą wypisując takie brednie. Burdelu nie było za cycka? Płace do 5 tys., walkowery, długi, układy ratalne, fatalne wyniki, 3 spadki, synalek szarą eminencją, obrażanie własnych kibiców, groźby przeniesienia Klubu do innego miasta, co runda inny trener… Ty to porównujesz to obecnego Widzewa, po 4 awansach, bez długów, z nowym stadionem, korbą na Widzew, walecznym zespołem, stabilizacją personalną?

Zenek
7 miesięcy temu

Będziemy mieli naturalne boisko na Łodziance?

defensens
Odpowiedź do  Zenek
7 miesięcy temu

nie ! naturalne bedzie obok stadionu z podgrzewana murawa w 2025 roku !

Krzysztof
7 miesięcy temu

Ja z innej beczki…wywalili Kasprzaka z kadry

Red Army
Odpowiedź do  Krzysztof
7 miesięcy temu

Albo prędzej on wylał się na kadrę. Kto jeszcze tych leni z reprezentacji ogląda ??? Młodzieżowcy zapomnieli pochlać i od razu przerżnęli z Senegalem 1-4. A pan Kasprzak robi w Widzewie świetną pracę. Zawodnicy mają siłę biegać dużo tylko muszą jeszcze to robić we właściwym czasie i miejscu na boisku. Nie jątrz w stronę trenera Kasprzaka gościu.

defensens
Odpowiedź do  Red Army
7 miesięcy temu

Probierz podziękował już Kasprzakowi
Los widzewiaka podzielił jego reprezentacyjny współpracownik Remigiusz Rzepka. Według informacji Przeglądu Sportowego Onetu: “decyzji im nie wyjaśniono, natomiast bezpośrednią przyczyną miał być spóźniony raport oraz brak kamizelek GPS na jednym z treningów. Na ile to realne powody, a na ile pretekst, nie wiadomo” –

Kołomir
Odpowiedź do  defensens
7 miesięcy temu

A tą bezpośrednią przyczyną nie była chęć zatrudnienia swojego kolegi Oszusta z którym Probierz chadzał na wódkę na zgrupowaniach młodzieżowki. Kolega potrzebuje roboty to się pretekst znalazł do wywalenia Kasprzaka. Z drugiej strony wszędzie go wywalają tylko nasz Rydzu widzi w nim swojego guru podobnie jak w Wichniarku. Nie wiem po co Stamirowski ich jeszcze trzyma w Widzewie.

defensens
Odpowiedź do  Red Army
7 miesięcy temu

https://www.goal.pl/kadra/kadra-probierz-skreslil-dwa-nazwiska-nie-ma-zmiluj/
Źródło przekazało, że bezpośrednią przyczyną zwolnienia wymienionych wyżej członków sztabu miał być spóźniony raport oraz brak kamizelek GPS w trakcie jednego z treningów.

Red Army
Odpowiedź do  defensens
7 miesięcy temu

Fajnie,że mi wyjaśniłeś o co poszło. Ale ja leje na probierza. Wolę trenera Kasprzaka w Widzewie,bo to co do niego należy wykonuje bez zarzutu. A probierz doprowadzi do totalnej nędzy reprezentację tak jak zrobił z cracovią mimo,że miał tam pełnię władzy. Juz jakieś Pedy z 3 ligi włoskiej wsadza ten polski guardiola

Krzysztof
Odpowiedź do  Red Army
7 miesięcy temu

Nie jatrze pisze o faktach

Red Army
Odpowiedź do  Krzysztof
7 miesięcy temu

I dobrze się stało. Trener Kasprzak będzie miał więcej czasu na pracę we właściwym miejscu,czyli w Widzewie.

18
0
Would love your thoughts, please comment.x