Zagłębie – Widzew (kulisy)

14 listopada 2023, 22:42 | Autor:

Widzew Łódź zremisował w minioną sobotę z Zagłębiem Lubin 1:1. Mecz był nietypowy – nie brakowało kilkukrotnych interwencji VAR oraz pozaboiskowych wydarzeń, ciekawie było także na trybunach. Dzień meczowy tradycyjnie został uwieczniony przez klubową telewizję.

Efektem pracy ekipy WidzewTV jest kilkunastominutowy materiał kulisowy, który można obejrzeć poniżej:

 

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marco
7 miesięcy temu

Żenada, słuchałem transmisji na YT, i podobno nakręcili to co było w tunelu i miało być w kulisach. Żenada że tego nie ma

Kapitan Tsubasa
Odpowiedź do  Marco
7 miesięcy temu

Nie wystarczy Ci, że zawodnicy Widzewa nie brali czynnego udziału w zajściach i orzeczenie jest korzystne dla Widzewa?

Do boju RTS, na trybunach przyjaźń, a na boisku po 3 pkt!

defensens
7 miesięcy temu

Bójka w pizzerii. Pseudokibice zaatakowali kibica klubu Widzew Łódź podczas jego urodzinJak informowaliśmy, w piątkowy wieczór (10 listopada) doszło do incydentu podczas urodzin kibica klubu Widzew Łódź. Do pizzerii wtargnęła wówczas zamaskowana grupa, która zaatakowała uczestników przyjęcia. Klienci lokalu nie pozostali dłużni i wywiązała się bójka, podczas której mężczyźni zaczęli rzucać krzesłami i wyposażeniem sali. Jeden z przedmiotów wybił szybę w pizzerii.Na podłodze były widoczne ślady krwi. Sprawcy ataku uciekli z miejsca zdarzenia. Podejrzewano, że byli to pseudokibice Legii Warszawa, ponieważ niektórzy z nich posiadali na swoim ubiorze logo klubu.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,30405324,urodzinowa-bojka-w-sochaczewskiej-pizzerii-zatrzymano-11-osob.html#do_t=63&do_g=16&do_s=D&do_w=46&do_v=979&do_st=RS&do_sid=1014&do_a=1014&s=BoxNewsLink&do_upid=979_t&do_utid=30405324&do_uvid=1699986473695

Jura
7 miesięcy temu

Pozdrowienia dla Radka Sylwestrzaka!

chess
7 miesięcy temu

Się wafel popisał… W związku z otrzymaną czerwoną kartką i późniejszym agresywnym zachowaniem zawodnika Sokratisa Dioudisa po zakończeniu zawodów 15. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy Zagłębie Lubin – Widzew Łódź, Komisja Ligi nałożyła na bramkarza klubu Zagłębie Lubin karę 6 meczów dyskwalifikacji i karę finansową 30 tys. zł.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x