Niecałe 700 karnetów w otwartej sprzedaży

17 stycznia 2023, 21:00 | Autor:

W środę, 18 stycznia, w samo południe wystartuje otwarta sprzedaż karnetów na mecze Widzewa Łódź w rundzie wiosennej Ekstraklasy. W puli znajdzie się niecałe 700 wolnych abonamentów, więc zapowiada się mocna walka wśród kibiców.

Przy Piłsudskiego wszyscy zdążyli się już dawno przyzwyczaić, że okres dystrybucji stałych wejściówek to dla wielu fanów gorący czas. Szczęśliwi i spokojni o swoje miejsce na stadionie są ci, którzy weszli już do „karnetowego pociągu”. Dla nich jedynym obowiązkiem jest przedłużenie obowiązywania abonamentu na kolejny sezon lub rundę. Osoby chcące kupić swój pierwszy karnet lub zrobić to po przerwie, muszą liczyć na uśmiech losu.

Po zakończeniu trzeciego etapu sprzedaży, licznik na stronie oficjalnej wskazuje na ten moment 15 228 sztuk. Jeśli założymy, że miejsc w „Sercu Łodzi” jest dokładnie tyle samo, co jesienią (wtedy sprzedano 15 903 sztuki), w puli wciąż pozostaje ok. 680 karnetów. Będzie można wystartować w wyścigu o nie już jutro. Start przewidziano na godzinę 12:00.

Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
35
0
Would love your thoughts, please comment.x