Wszystkie karnety sprzedane w minutę!

18 stycznia 2023, 12:49 | Autor:

To było do przewidzenia! Kibice Widzewa nie potrzebowali zbyt dużo czasu, by wykupić wszystkie pozostałe karnety na rundę wiosenną sezonu 2022/2023. Ich otwarta sprzedaż potrwała zaledwie jedna minuta!

Podobnie jak jesienią, maksymalna pula dostępnych miejsc wynosiła 15 903. Po trzech etapach przedsprzedaży, w trakcie których fani mogli przedłużać karnety z poprzedniej rundy, w otwartej dystrybucji pojawiło się zaledwie ok. 650 sztuk. Rozeszły się one błyskawicznie, więc spóźnialscy będą musieli obejść się smakiem lub walczyć o jednorazowe bilety ze zwalnianych przez karnetowiczów miejsc. Taka opcja przed pierwszym wiosennym starciem z Pogonią Szczecin ma wystartować w piątek, 20 stycznia.

Licznik karnetowy co prawda wskazuje obecnie 15 500 sztuk, ale za niektóre zamówienia wciąż spływają płatności. Na komplet trzeba więc poczekać, gdy proces ten się sfinalizuje. Niemniej sprzedaż została już zakończona, o czym poinformowały klubowe media społecznościowe.

Odbiór kart przez nowych posiadaczy będzie możliwy w przyszłym tygodniu. O jego dokładnym terminie klub poinformuje w oddzielnym komunikacie.

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
21
0
Would love your thoughts, please comment.x