Wszystkie karnety sprzedane w minutę!

18 stycznia 2023, 12:49 | Autor:

To było do przewidzenia! Kibice Widzewa nie potrzebowali zbyt dużo czasu, by wykupić wszystkie pozostałe karnety na rundę wiosenną sezonu 2022/2023. Ich otwarta sprzedaż potrwała zaledwie jedna minuta!

Podobnie jak jesienią, maksymalna pula dostępnych miejsc wynosiła 15 903. Po trzech etapach przedsprzedaży, w trakcie których fani mogli przedłużać karnety z poprzedniej rundy, w otwartej dystrybucji pojawiło się zaledwie ok. 650 sztuk. Rozeszły się one błyskawicznie, więc spóźnialscy będą musieli obejść się smakiem lub walczyć o jednorazowe bilety ze zwalnianych przez karnetowiczów miejsc. Taka opcja przed pierwszym wiosennym starciem z Pogonią Szczecin ma wystartować w piątek, 20 stycznia.

Licznik karnetowy co prawda wskazuje obecnie 15 500 sztuk, ale za niektóre zamówienia wciąż spływają płatności. Na komplet trzeba więc poczekać, gdy proces ten się sfinalizuje. Niemniej sprzedaż została już zakończona, o czym poinformowały klubowe media społecznościowe.

Odbiór kart przez nowych posiadaczy będzie możliwy w przyszłym tygodniu. O jego dokładnym terminie klub poinformuje w oddzielnym komunikacie.

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Alan
1 rok temu

Nie oszukujmy sie ale nie było na pewno tam 700 sztuk :) To jest Polska i nie wierzę że po znajomościach nie były zamawiane:)

Marcin
Odpowiedź do  Alan
1 rok temu

Jak WTM mowi, ze bylo 700 to tak bylo :)))

Maradona
Odpowiedź do  Alan
1 rok temu

Już się chyba skończyły czasy gdzie Potar brał w kieszeń kilkadziesiąt albo i setkę biletów z miejsc fundowanych „na dzieci” i opylał.

Michi
Odpowiedź do  Maradona
1 rok temu

Masz jakiś dowód na to?

Kixon
Odpowiedź do  Maradona
1 rok temu

Tak się zarabia na klubie i gra dobrodzieja w YouTube’owych wywiadach

Hubert
Odpowiedź do  Alan
1 rok temu

Sam widziałem po kliknięciu na wybrany sektor może 3-4 bilety, ale na szczęście udało mi się kupić. Ufff.

W&R
Odpowiedź do  Alan
1 rok temu

Teraz na forum sami maruderzy, trzeba było kupić karnet 5 lat temu albo nawet 2 lata temu nie było problemu z kupnem, kto oszczędzał na swoim ukochanym klubie teraz cierpi.

Posejdon
1 rok temu

Skoro rozbudowa stadionu póki co nam „nie grozi”, to może warto byłoby żeby klub powrócił do tematu dorzucenia tych 500 sztuk miejsc. Tym bardziej, że na ewentualną rozbudowę nie miałoby to wpływu. Widać po tym jak zeszło te 680 karnetów, że każde miejsce jest na wagę złota, a skoro do rozbudowy nikt się nie kwapi, to lepsze te 500 miejsc niż nic. Pieniądze na ten cel jakieś odłożone ponoć były.

Maniek
Odpowiedź do  Posejdon
1 rok temu

Kolego nie zmniejszają była mowa o około 800 dodatkowych krzesełkach a w klubie to powinni już dawno to załatwić no ale cóż jak zwykle coś się znajdzie jak nie makis to pandemia to gwarancja itdteraz to temat ośrodek itd

Red Army
Odpowiedź do  Posejdon
1 rok temu

Nie ponoć ,a na pewno były odłożone pieniądze na te 500 miejsc. Ale poszły na subkonto niejakiego szora. Do zrobienia tych 500 miejsc też nikt się nie kwapi.Jak Karol Majewski tam prezesów nie przyciśnie to nigdy nie wezmą się za to.

Radosław
1 rok temu

Po raz kolejny nie udało się kupić karnetu. Hmm…Ku…aaa !!! ” Projektant stadionu pilnie poszukiwany” !!!!

urek
Odpowiedź do  Radosław
1 rok temu

Jakby to powiedział pewien pan, którego wszyscy w urzędzie szanują: cieszmy się i dziękujemy pani Hani, że uraczyła nas tym, co mamy.

RedMan
Odpowiedź do  Radosław
1 rok temu

normalny, ucziciwy, sprawiedliwy prezydent Łodzi potrzebny od zaraz!! Do puki ta szajka rządzi Łodzią nigdy ten stadion większy nie będzie

Alan
Odpowiedź do  RedMan
1 rok temu

Niestety ale raczej nikt inny tez się na to nie zdecyduje bo nikt nie bezie chciał narażać swojego stołka i krytyki ludzi że są ważniejsze wydatki i inwestycje w tym mieście niż rozbudowa nowego stadionu który spełnia wszystkie wymogi licencyjne ekstraklasy bo tak sie to kibica podoba.A po drugie nawet jak sie zmieni prezydent to większość radnych i tak pozostanie tych samych a to oni wszystko muszą przegłosować.Nie liczył bym na to że w Łodzi Pis przejmie władze a z PO i tak wszyscy będa podobni do Hanki :)

JANEK
Odpowiedź do  RedMan
1 rok temu

Dzięki tej „szajce” to w ogóle Widzew ma stadion od ponad 5 lat nawet ten na 18 tys a ŁKS ma od pół roku mimo że ponad 2 lata tez grali w ekstraklasie na jednej trybunie

Kixon
Odpowiedź do  JANEK
1 rok temu

Widzew ma stadion dzięki mieszkańcom, którzy płacą tu podatki gościu. Politykierzy tylko kredyty pod to zaciągać potrafią.

Maciej
Odpowiedź do  Radosław
1 rok temu

P Hania i jej ekipa !

Olaf
1 rok temu

Koniecznie większy stadion

Bartek85
1 rok temu

Racja nie było 700 tylko około 650 ;]

Grzesiek
1 rok temu

Tak, karnety sprzedać w minutę, ale nad transferami debatować całą zimę. I potem kibicom powiedzieć na wiosnę: sory, wzmocnień nie będzie. Nie do kwiatów taka polityka, kwiat nie lubi pazerności…
Ps. Panie Prezesie, jeśli znów gdzieś w kuluarach wydał Pan nieopatrzenie rozkaz, że w tym sezonie o puchary nie gramy, podobnie jak w tamtym sezonie o awans, to go trzeba bezzwłocznie odwołać, zanim jeszcze nie ma za późno…

Sassel1978
1 rok temu

Chciałem zapytać o odbiór kart. Kiedy jupowalem karnet nie miałem innej opcji wyboru jak dostawa dpd za dodatkowa oplata. Do tej pory karnet do mnie nie dohechal choć został już tylko tydzień a tu nagle czytam o odbiorze kart. Jak to w końcu jest i kiedy można się spodziewać dostawy? Z góry dziękuję za odpowiedzi

21
0
Would love your thoughts, please comment.x