Nokautujące 9 minut rezerw! Powrót Pereza

22 marca 2014, 18:10 | Autor:

Rezerwy Widzewa, naszpikowane zawodnikami pierwszej drużyny, wysoko wygrały dziś w Żyrardowie. W meczu 24 kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej pokonały miejscową Żyrardowiankę 4:1. Gole dla gości padły w odstępie 9 minut!

Wszystkie bramki padły jeszcze w pierwszej połowie meczu. Wynik w 13 minucie otworzył Mariusz Rybicki, a już minutę później na 2:0 podwyższył Aleksejs Visnakovs. Łotysz trafił ponownie w 19 minucie, a festiwal goli zakończył Xhevdet Gela, strzałem z 22 minuty spotkania. Znokautowani gospodarze zdołali odpowiedzieć tylko jednym trafieniem, w 37 minucie do siatki łodzian trafił Paweł Jakóbiak.

W zespole Tomasza Kmiecika zagrali także inni piłkarze pierwszej drużyny: Aleksej Berezin, Patryk Stępiński, czy Alex Bruno. W Żyrardowie przez 45 minut zagrał też Jonathan de Amo Perez. To pierwszy od grudnia ubiegłego roku występ Hiszapana.

Żyrardowianka Żyrardów – Widzew II Łódź 1:4 (1:4)
37′ Jakóbiak  – 13′ Rybicki 14′, 19′ A. Visnakovs, 22′ Gela

Berezin – Stępiński, Kasperkiewicz, Perez (46′ Pankowski), Kozłowski – Alex Bruno (80′ Idzikowski), Leimonas, Gela (65′ Grube), A. Visnakovs – Okachi (72″ Warchoł), Rybicki