Patryk Wolański w rozmowie z Zegarem (video)

22 marca 2014, 13:58 | Autor:

Piłkarze

Po ostatnim gwizdku, kończącym pojedynek pomiędzy Widzewem a Zagłębiem, zawodnicy tradycyjnie podeszli pod Zegar, by podziękować kibicom za doping. Tym razem zamiast braw czekała na nich porcja ostrej krytyki, której absolutnie nie można się dziwić. Co prawda zawodnicy są na końcu całego łańcucha błędów i zaniechań dokonanych w klubie, a powodów fatalnej sytuacji Widzewa doszukiwać się należy wyżej, niemniej jednak fani, nie mogąc pogodzić się z realiami, na gorąco przelali swą frustrację na drużynę.

Jedynym piłkarzem, który został doceniony przez publiczność, był Patryk Wolański. Młody bramkarz w ostatnich dniach zasłynął ostrą wypowiedzą w mediach na temat niektórych kolegów z szatni, którzy jego zdaniem nie przykładają się do gry i nie mają specjalnie dużych wyrzutów sumienia z powodu tego, co dzieje się w zespole. Słowa Wolańskiego wywołały małą burzę w szatni, ale ponieważ jest to jej wewnętrzna sprawa, nie będziemy tego tematu szerzej opisywać.

Fakt jest taki, że Patryk wydaje się być najbardziej zaangażowaną osobą (choć nie chcemy odbierać tego innym, oddanym graczom), która postanowiła przerwać milczenie, co kibice przyjęli z dużym uznaniem. Po wczorajszym meczu z Zagłębiem golkiper jako jedyny nie został skrytykowany przez publikę, z resztą był najjaśniejszym punktem na boisku. Na koniec Wolański zatrzymał się pod Zegarem i wymienił z kibicami kilka zdań, w których bronił reszty graczy. Poniżej prezentujemy materiał filmowy przedstawiający tą krótką scenę.

Zdjęcia i montaż: Seba