Czesław Michniewicz z wizytą na Piłsudskiego

21 marca 2014, 21:24 | Autor:

Czesław_Michniewicz

Mecz Widzewa z Zagłębiem przyciągnął na stadion ponad 5-tysięczną publiczność. Spory tłok panował także na trybunie VIP, na której w piątkowy wieczór zjawiło się sporo osób związanych z klubem. Swoją obecnością zaszczyciła nawet Prezydent Hanna Zdanowska (choć ją akurat ciężko posądzić o uczucia do RTS), zaś grono byłych trenerów, obok Radosława Mroczkowskiego, czy Andrzeja Kretka, zasilił także Czesław Michniewicz.

Dla Michniewicza był to bardzo sentymentalny mecz, wszak w przeszłości prowadził obie drużyny, biegające dziś po murawie. Przed meczem trener kipiał optymizmem, jak to ma w zwyczaju. Dopiero, gdy zaczęła się gra, serce szkoleniowca było rozdarte pomiędzy drużynę, z którą wywalczył tytuł mistrzowski a klubem, w którym spędził – jak sam wielokrotnie podkreślał – bardzo miłe chwile.
Ostatecznie przy Piłsudskiego nikt nie przegrał, co Czesław Michniewicz przyjął z ulgą.

Po spotkaniu w środowisku zaczęła nawet krążyć informacja mówiąca o tym, że Michniewicz lada dzień przejmie widzewskie stery z rąk Artura Skowronka. Szybko okazało się, że to tylko plotki. Trener pojawił się w Łodzi wyłącznie kurtuazyjnie, o zmianie szkoleniowca w Widzewie nikt nie myśli,

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress