Płotka jednak nie rozwiązał umowy!

22 marca 2014, 09:55 | Autor:

Michał_Płotka

Niedawno informowaliśmy, że Michał Płotka rozwiązał umowę z Widzewem i stał się wolnym zawodnikiem. Okazuje się jednak, że sprawy się skomplikowały i obrońca ostatecznie wciąż jest piłkarzem łódzkiego klubu!

Płotka sumiennie przygotowywał się zimą do rozgrywek, starał się zasłużyć na uznanie Artura Skowronka, który na początku okresu przygotowawczego miał powiedzieć mu, że widzi go w drużynie. Pod sam koniec okna transferowego zawodnika dowiedział się jednak, że jest dopiero czwartym w kolejce piłkarzem przewidzianym do gry na prawej obronie!

Klubowi decydenci zaproponowali mu rozwiązanie umowy, ale warunkiem Płotki było znalezienie mu klubu, gdyż okno transferowe zamknęło się i zawodnik zostałby na lodzie. Z naszej wiedzy wynika, że obrońcę w składzie widział jeden z zespołów II ligi, co jemu samemu nie przypadło do gustu. W ostatniej chwili zmienił zdanie i nie zgodził się na rozwiązanie kontraktu, choć dokumenty były przygotowane, a do nas dotarła informacja, że zostały już podpisane. Sprawa utknęła w martwym punkcie i przez najbliższe dni nie udało się znaleźć porozumienia. Michał Płotka został więc w Widzewie, ale o grze w zespole Skowronka może już zapomnieć. W ostatnich dniach trenował z drużyną rezerw.

Za wprowadzenie czytelników w błąd informacją o tym, że piłkarz już rozwiązał umowę, przepraszamy!