Ostre dyskusje po meczu z Flotą

18 kwietnia 2015, 20:41 | Autor:

piłkarze

Piłkarze Widzewa zagrali kolejne fatalne spotkanie. Tym razem przegrali w Świnoujściu z Flotą 0:2, choć gdyby rywale byli skuteczniejsi, mogło się to skończyć tak, jak w Legnicy.

Nie dziwne więc, że po meczu nikt nie był zadowolony, a swojego rozczarowania nie kryli kibice, którzy mimo zakazu wyjazdowego pojawili się na stadionie „Wyspiarzy”. Wracający do szatni piłkarze zaliczyli nerwową rozmowę z fanami, niektórzy próbowali podjąć dyskusję. M.in. Tomasz Lisowski zarzucił kibicom, że zespół nie ma z ich strony należytego wsparcia, choć w rozmowie z WTM tłumaczył się, że źle odebrano jego słowa.

Widzewiacy mieli też ciekawą wizytę w szatni, w której pojawił się jeden z kibiców. Doszło do męskiej rozmowy między nim a drużyną. Tego typu sytuacje są niestety częstym obrazkiem w tym sezonie. W poprzedniej rundzie „komitet powitalny” często czekał pod stadionem na autokar z zawodnikami, wracający z meczu wyjazdowego. Miejmy nadzieję, że zespół Widzewa wskoczy wreszcie na właściwe tory, zanim cierpliwość znów się wyczerpie.