Udany rewanż TMRF! Rywale rozgromieni aż 6:0!

19 kwietnia 2015, 18:11 | Autor:

Piłkarze Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego z niecierpliwością czekali na rewanżowy mecz z rezerwami MKS Tuszyn. Powód był jasny – to właśnie z tym rywalem kibicowski zespół przegrał jedyny raz w rundzie jesiennej. Wszyscy ostrzyli sobie zęby na rewanż i udało się tego zemścić w imponującym stylu!

Spotkanie rozgrywane na „Łodziance” od samego początku aż do ostatniego gwizdka stało pod znakiem wyraźnej dominacji TMRF, choć gole zaczęły wpadać dopiero pod koniec pierwszej połowy. Wynik otworzył w 38 minucie najlepszy strzelec drużyny, Marcin Ślaski. Ten sam zawodnik dołożył drugie trafienie w 45 minucie, a poprzedził je jeszcze gol Dariusza Lisowkiego.

Po przerwie gospodarze nie zamierzali spuszczać z tonu i poprzestać na trzy bramkowym prowadzeniu. W 62 minucie ponownie błysnął Ślaski, który skompletował tym samym hat-trick. Później bramkarz z Tuszyna musiał wyciągać jeszcze dwukrotnie piłkę z siatki. Gola w 77 minucie strzelił Radosław Kacprzak,a wynik ustalił tuż przed końcem Emil Piekielny.

TMRF dzięki tej solidnej i bezapelacyjnej wygranej nie umocnił się jednak na pozycji lidera Grupy 1 łódzkiej B Klasy. Goniący go zespół Victorii Rąbień także wygrał swoje spotkanie, i przewaga nadal wynosi trzy punkty. Za tydzień widzewiacy zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z trzecim w tabeli Sazanem Pęczniew.

TMRF Widzew Łódź – MKS II Tuszyn 6:0 (3:0)
38′, 45′, 62′ Ślaski, 40′ Lisowski, 77′ Kacprzak, 88′ Piekielny

TMRF:
Wojda – Dobrosiński (74′ Balcerek), Bielecki, Gradecki, Pecyna – Durys, Miśkiewicz (65′ Piekielny), Stolarek (51′ Brot), Ślaski – Kurak, Lisowski (70′ Kacprzak)